Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

Andy23

Ahojte, ja som brala Chloe asi 4 mesiace, kvôli bolestiam pri menštruácii a nepravidelnému cyklu. Cyklus bol už po jednom balíku ako hodinky, ale často ma bolievala hlava, mala som čudné výkyvy nálad a bolesti brucha, zlé pečeňové testy. A je to hrozné..človek si zaplatí za to dosť vysoké sumy a priberie, je mu zle, stratí chuť na sex a pod....Je to vôbec možné??? Som hrozne pobúrená a nasrdená. Ako vôbec môžu niečo také predávať?? Ženy majú z toho len problémy. A skutočne nemám chuť robiť zo seba pokusného králika a behať každý mesiac na gyndu a žiadať nový recept, keďže mi staré lieky spôsobujú ťažkosti....antikoncepcia je riadna sviňa. Už nikdy nechcem mať s ňou nič spoločné...:(((možno nebudete súhlasiť...ale moje telo vážne neznesie niečo také. A ešte sa mi zdá strašné,že sa pozastaví uvoľňovanie vajíčka. je to také neženské a proti prírode. Bariérová antikoncepcia je podľa mňa prirodzenejšia...ale tak..každému je prirodzené niečo iné...

petruš

ahojte baby mozete mi poradit?uzivam chloe prvy mesiac douzivala som zlte tabletky a beriem biele no pocas toho sa mi vobec nedostavila menstruacia znamena to nieco zle?vobec tomu nerozumiem mala som pocit ze uz dostanem a stale nic...dakujem

Nenitta

Ahojte baby.
Začala som užívať Chloe a zatiaľ je všetko v poriadku, no potrebujem poradiť v jednej veci. Dobrala som tie aktívne tabletky a hned ako som spapala poslednú som dostala krámy. To nevadí,že som ešte nezačala brať neaktívne a krámy sa s poslednou aktívnou tabletkou aj tak dostavili? No a ete jedno...ďalšie krámy by som mala dostať opäť o 21 dní oddnes alebo o 28?
pls help me

karolinaa

ahojte...ja beriem chloe už 6-ty mesiac...a som celkom spokojna....zlepšila sa mi pleť(nie je uplne dokonala, ale ja som mala dosť zle akne) ......ale mam pocit ze sa mi zhorsila celulitída...pritom určite nejem viac ako predtým a dokonca som pred 5-timi mesiacmi začala cviciť... mohla sa zhoršiť z hak?...ake mate vy skusenosti?...

nastenka

chcem sa opýtať..beriem chloe 7dní..prvé štyri dni som mala také slabšie krámy ako som zvykla mať pred užívaním chloe..ale prišiel piaty den a dostala som také silné že som nestíhala meniť vložku? je to z tých tabletiek? stalo sa to niektorej z vás? myslíte že to prejde alebo mam ísť ku gynčovi? druhý den už neboli až také silné

fnukkacikk

Ahojte baby.chcem sa opytat.Uzivam Chloe uz vyse pol roka a teraz som spozorovala,ze ked uzivam tie neaktivne tabletky,je mi blbo.boli ma cely cas hlava a to od rana do vecera a myslim,ze mam aj zmenene sexualne tuzby.neviete mi poradit,ci je to normalne?mam zmenit tabletky?prosim

basenka

vidim jak tu pisete ze ste pribrali :-) baby ja beriem chloe pomaly treti mesiac zo zaciatku som vela jedla ale aj tak som nepribrala...dost som schudla a stale ked nieco zjem som ako balonik..teda citim sa byt nafuknuta...
mam si dat inu antikoncepciu? ja chudnut nepotrebujem...

domiqa

aj ked nie tu ale chcem sa opitat baby co beriete HAk na akne este ste sa obcas zvykli vyhodit s vyrazkou ja beriem Diane35 plet je uz celkom vycistena ale este sa mi to akne vyhodi sem tam beriem ju iba 3tyz este sa to moźe stat ze to akne obcas vykukne a kedy bude ze sa mi na pleti uz nic nevyhodi?

heh=)

ahojte..baby mám na vás pár otázok a budem rada ak niektorá odpíše...
beriem CHLOE už druhý mesiac.. prvý mesiac mi nič nebolo,šecko bolo v poriadku..len teraz v druhom mesiaci mám nejaké blbé nálady ale neviem naisto čím je to...môže to byť s anti??že prvý mesiac nálada v poriadku až v druhom mesiaci zmena nálady???
a ete druhá...mám biely výtok....je to moc zlé? niekedy mi to prekáža...
dakujem za odpovede...=)

Najčítanejšie články