Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

nikuuuš

ja užívam antikoncepciu mesiac...a zatim v pohode...len ma štve to že furt papám ako keby som týždeň nejedla...aj o polnoci sa vyberiem do chladničky...dúfam že aspoň na tie prsia pomôže :D

krima

Caute! Beriem chloe 2 roky, som spokojná.
Mám 3 deti, predtým som mala danu, ale zostala som tehotná. Trosku som pribrala, ale nemyslím si že kvoli chloe. Skor prejedanie sa. Hlava ma nebolí, skor mám teraz menej chuť na sex. Predtým som brala CILEST, bolo mi hrozne, stále na vracanie. Teraz super.

anitra

ahojte:)proosim .... ked dostanem menzes .. mam zaca papat orandzovee ci biele tabletky.. ked idem uzivat prvykrat Chloe anitkoncepciuu?:)viem ze v baleni je letak .. ale tam to nie je:D aaale asi orandzove zee?:)

pilka

Ahojte ja beriem chloe 1. mesiac a nic moc. Som nejaka podrazdena, zhorsilo sa mi akne a stratil sa aj chut na sex. Myslite, ze to prejde?

SusynQa

no a este ja som praveze začala chudnut.. váhovo ani tak nie ale kazdy kto ma dlhsiu dobu nevidel vravi ze som nejako schudla.. a to som bola uz aj pred tym celkom chuda..
A ešte ked je niekto jednoducho viac vyspelejší na svoj vek tak prečo by to nemohol brat ??... ja som v puberte od svojich 8 rokov a teraz mam 16. Nevravím ze je to spravne ale tak kazdy ma iny organizmus a zase zevraj Chloe niesu take silne tabletky ze by davali do tela neviem kolko hormonov..

SusynQa

Cawte, ja prave dokončujem prvý mesiac brania Chloe, plet sa mi za ten cas este velmi nenapravila, praveze v prve dni to bolo este horsie ako inokedy. Menzes ako som zacala brat som mala slabší a kratší ako obvykle. Dost sa mi krútila hlava, ale neviem či to bolo s toho alebo nie, lebo sa dost aj menilo pocasie ale sa mi nikdy nezvykla s toho tak krutit hlava. A podalsie, som skoro stále v depke, s priatelom sa vkuse hadam a on ma nedokaze pochopit ze akosi to neviem ovladat zrazu a je to dost kriticke =(.

No ae ešte moj nazor k antikoncepcii. Dobre suhlasim je to blbost zasahovat takto do organizmu ale jednoducho ked si chce niekto uzivat a chce byt dobre zabezpečeny, kondom nieje 100% ochrana pred otehotnením.

Takže to je asi vsetko z mojej reakcie na toto vsetko.