Skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou CHloe

matamata

lenna ups?tie biele tabletky su len obycajne placebo...neobsahuju hormony, cize ako keby si ziadnu antikoncepciu nezacala brat-...gratulujem..pribalove letaky asi neexistuju

vustora5

AHOJTE MAM 23ROKOU A MAM PROBLEMY S MENSTRUACIOU DOKTOR MY PREDPISAL TABLETKY-ANTIKOCEPCIE LEN TERAS SOM ZACALA BRAT TIETO TABLETKY TAK MI MOZETE NAPISAT AKO IC MAM POUZIVAT DAKUJEM

KatyYy

Ahoj, zostalo mi mesačné balenie chloe, pôvodná cena 24eur za trojbalenie. Nekúpi niekto za 7eur? Dátum spotreby: 6/2010.

flerus

ahoj sexuska dakujem za pomoc. mam 23 a tych problemov je kopec... od (velmi) bolestivej a nepravidelnej menstruacie cez medzimenstruacne krvacanie az po dost intenzivne PMS... sama poriadne neviem co mi je kedze mi doktor nerobil ziadne krvne testy... povedal ze ide o hormonalnu nerovnovahu pichol vyvolavacku a nasadil chloe... lenze to ozaj brat nechcem tak som velmi vdacna za kazdu radu. citala som nieco aj o pupalke s tym skusenost nemas?a co to je to Wild Yam a kde to dostat? normalne v lekarni?

flerus

ahoj sexuska dakujem za pomoc. mam 23 a tych problemov je kopec... od (velmi) bolestivej a nepravidelnej menstruacie cez medzimenstruacne krvacanie az po dost intenzivne PMS... sama poriadne neviem co mi je kedze mi doktor nerobil ziadne krvne testy... povedal ze ide o hormonalnu nerovnovahu pichol vyvolavacku a nasadil chloe... lenze to ozaj brat nechcem tak som velmi vdacna za kazdu radu. citala som nieco aj o pupalke s tym skusenost nemas? a co presne je to Wild Yam a kde to dostat? normalne v lekarni?

Sexuska

flerus-aky mas problem?Skus Wild Yam namiesto HAK, popripade ak mas problem s ovulaciou alebo meskajucim menzesom, daj si petrzlenovu vnat ako vyvar , pi to 3 dni a vysledok sa dostavi. Ak mas nad 18 rokov.

flerus

jeeeejda baby to je strasne co tu o tej HAK pisete normalne sa bojim to brat... doktor mi predpisal Chloe kvoli hormonalnej nerovnovahe (vobec nie kvoli ochrane)ale vobec sa mi taketo zasahovanie do tela nepaci... neviem ci sa na to nevykaslat, no moje telo si s vlastnymi hormonmi zajvne poradit nedokaze ale ani toto mi nepride prave najvhodnejsie... najviac ma desi ta strata zaujmu o sex... fakt je to take zle?

Katka123321

Zostalo mi mesacne balenie chloe, datum spotreby 5/2010 (vratane), nekupi niekto za lacnejsie? dahlia.svk@gmail.com