Gyn. zápaly a kúpele

vandula

áno bola som. ako nepoviem, ti, že by som z tej dĺžky bola a tiež hneď nadšená, ale ozaj to potom šlo všetko rýchlo. našťastie som si tam našla kamošky a celý ten pobyt bol potom taký znesiteľnejší po tejto stránke

hedviga1884

dratha nie, to stacit jednoznacne nebude! ked ma zena zenske zdravotne problemy a je odporucana na liecebny pobyt, tak musi tam jednoducho tie 4 tyzdne byt, aby to bolo k niecomu prospesne. a co sa tyka roboty, tak ano, vacsinou ti ludia idu na pn-ku, ktoru im vseobecny doktor vystavi.

dratha87

ano vandula? lebo mne to pride fakt strasne dlhy cas, ze by som tam musela byt. nie som moc zvyknuta na to, ze by som tak dlho bola prec od rodiny. ty si uz absolvovala nejaky takyto pobyt??

vandula

ja si myslím, že by ti to bolo aj málo. takto sa to zdá byť možno veľa, ale fakt ako keď máš čo, čo v takýchto kúpeľoch máš, keďže ponúkajú množstvo procedúr, tak ti celý pobyt proste ubehne jak nič

dratha87

mam na mysli hedviga najviac tak tyzden, ten vikendovy by bol uplne idealny, ale staci to??? lebo neviem si predstavit, ze by som tam musela byt 4 tyzdne vkuse, to je pre mna strasne dlho a ani z roboty by ma na tolko dlho neuvolnili. ci to co potom zienky idete na taku dlhu pn-ku?

palinocka

jasne ja budem len rada. hadam sa mi to podari. a vies co ked sa to tak vezme je to uplne jedno kedy, len aby sa tam clovek dostal, heh

sihkira

@palinocka je mi to jasne. ja zase zimu moc nemusim, radsej leto alebo jar :) ale tak kazdy nieco ine, to je normalne :) to je super, ze sa citis lepsie :) ved uvidis, ako sa dohodnes s doktorom. este to je dost daleko. vsak potom mi das vediet, ci pojdes alebo nie. mozno si tu dovtedy budeme este pisat :D

palinocka

to okolie je v zime pre mna take krajsie ale to je len moj pocit kedze mam rada zimu a sneh :) tak ako zdravotne som na tom omnoho lepsie ako kedysi, to musim povedat, ale tak co ti poviem, este by som sla a ak by som svojho doktora nahovorila, hned by som sla

sihkira

@palinocka v zime sa ti tam viac paci? a co sa tyka po zdravotnej stranke, este stale mas nejake problemy? doktor by ti znovu vypisal papiere na kupelnu liecbu? ci mas dobreho doktora, ktory s tym nema ziadny problem? :)