Gyn. zápaly a kúpele

leuscha

@ buducamamina neboj sa vráti sa to všetko do normálu a isto sa dostaneš aj na kúpele. ja viem, že si z toho nešťastná, no treba tomu stále veriť, že sa to podarí. nádej predsa len zomiera posledná

janilka

vobec nie je zaco budacamamina. uplne vsetko mi poistovna nepreplatila, preplatila mi len procedury a lekarsku starostlivost, kedze ma zaradili do skupiny B. doplatok na ubytovanie a stravu som si hradila sama. no bola som aj za to vdacna, lepsie ako keby si to cele mam sama platit. 3 tyzdne som tam bola. ked ides cez poistovnu, tak tam musis byt bud 3 alebo 4 tyzdne.

buducamamina

Ani nehovor leuscha:-( Dost co sa trapim kvoli tomu, ze sa nam nedari otehotniet, do toho este aj tento virus:-(...Uz som uplne na dne a neviem, co budem robit....Snazim sa byt silna, len niekedy uz fakt nemam sil:-( Dufam, ze to cim skor prejde a bude zivot ako predtym!..A presne to, ze teraz ani tie kupele nemozem riesit. V tych som mala este nadej!..

Lupienok554

poisťovňa by na základe lekárskeho odporúčania mala preplatiť celý kúpeľný pobyt. no hádam, keď toto všetko odznie a vrátime sa do normálneho života, nebude s tými kúpeľmi nejaký problém, teda hlavne to preplácanie

leuscha

máš pravdu, čakanie, to nie je moc dobré, len keď sa na to teď tak pozerám, asi potrvá pokiaľ kúpele otvoria svoje brány. tá situácia s covid 19 je proste strašná

buducamamina

Dakujem janilka, ze si mi odpisala:-) Poviem ti tak, ze na nejakych vysetreniach sme boli aj my, no zatial tiez vsetky dopadli dobre a preto on tvrdi, ze musime uz len cakat...Lenze do kedy budem cakat? Ved vek nezastavim predsa!:-(...A poistovna ti tiez tu liecbu preplatila? V pohode vsetko?...Ako dlho si na takom pobyte bola?...

janilka

ahoj buducamamina. co sa tyka tvojej situacii, tak mi to je velmi luto, ze sa vam nedari babo. no pred dvoma rokmi sme boli v podobnej situacii. poviem ti tak, ze ja mam velmi dobreho zenskeho doktora, ktory po roku zacal konat, posielal nas na rozne vysetrenia a ked nic nezaberalo a vsetko testy s dobrym vysledkom, tak mi dal odporucenie na kupelnu liecbu. takze ak tvoj lekar nechce nic riesit, tak jednoznacne ho vymen!

domixie

darla vsak toto a hlavna vec, ze tolko € stat od nas dostava :/ radsej sa nad tym nejdem ani zamyslat, lebo sa zbytocne len rozculim. aj ja som bola rada, ze jej tam pomohli. ked som toho malickeho videla, az som mala slzu na krajicku :)

Darla111

To fakt? Tak to je super, ze jej k tomu takto kupele pomohli. Vsak to u nas je to bohuzial tak, ze clovek si plati zdravotku, socialku vsetko a potom ked je nejaky problem, tak sa mu vsetky institucie obratia chrbtom

domixie

darla aj keby im to mesiac trvalo, len nech to vsetkym podpisu, schvalia a preplatia, co? :) len tak to bohuzial nefunguje. mojej kamaratke minuly rok neschvalila poistovna liecbu v kupeloch a tym padom si ju musela hradit sama. no ona tak spravila, lebo verila, ze jej tam pomozu a aj tak bolo. teraz ma uz krasneho synceka a predtym sa snazili 5 rokov a nic. 3 tyzdne bola v Luckach a po mesiaci sa im zadarilo a otehotnela. neviem, ale tym uradom to stale nedopina a vobec nepreplacaju taku liecbu, ktora ludom pomaha. je to smutne :/