Gyn. zápaly a kúpele

sihkira

@palinocka oha, tak ty si toho pobehala :) to som necakala, ze si bola vo viacerych kupeloch. ale aspon to vies porovnat :) mohla by si mi napisat, kde sa ti viac pacilo, hm?

palinocka

modre z neba to je asi najznamejsia ale aj v reflexe uz take pripady boli.. hej ja jam bola uz aj v piestanoch a naposledy v luckach, takze viem sama na sebe zhodnotit, ze je to velmi dobra vec takyto pobyt

sihkira

@palinocka presne viem, na ktoru relaciu narazas :) to by bolo inak super, keby ludia nemuseli ziadat a doprosovat sa poistovni ale rovno by si len zajednali termin v kupeloch a isli by :) len o tom mozme len snivat :/ a ked sa tu uz bavime tak o kupeloch, tak ty si niekedy v nejakych bola??

palinocka

je to proste tak. aj v telko to kolkokrat davali,clovek sa dostal do kupelov a vedeli mu tam dost pomoct a kolkych vratili do normalneho zivota. mohili by to normalne uzakonit, ze by proste ludia mali narok na kupele raz za par rokov

palinocka

kazdeho koho trapi zdravie a nejaka ta choroba si prejde smutnom, notreba ho vediet v zdravej miere zastavit a snazit sa na tom proste nieco zlepsit. rozhodne ak je moznost vyuzit kupelnu liecbu, treba to vyskusat, kedze vedia doslova robit zazraky

sihkira

@janulienocka2 predsa na ich stranke to maju napisane, konkretne tu: www.kupele-lucky.sk. su tam vsetky indikacie vypisane, ktore liecia, tak si pozri.

@zdenika v prvom rade musi byt trpezlivy a v druhom rade treba vyskusat taketo kupelne liecby a dalsia vec je, ze hlavne treba mysliet pozitivne! ked clovek mysli pozitivne, tak hned sa mu viac dari a je menej chory a je stastnejsi! no ja osobne najviac verim kupelnym liecbam!

janulienocka2

Ďakujem ti za odpoveď, pomohla si mi veľmi! To je jasné, že sa ho na to spýtam. Veď keď mám na to nárok, tak to chceš jednoznačne využiť! Už mi potom nikto len tak nedá peniaze, na liečebný pobyt. A ty si mi to na akej stránke pozerala? Kde si to našla napísané?

sihkira

@janulienocka2 pozerala som ti to na stranke, aby som ti nieco zle nenapisala a vacsinou tak do 6 mesiacov po operacii ma pacient narok na kupelnu liecbu. tak ked pojdes na kontrolu k doktorovi, tak sa ho skus na to spytat, lebo on ti bude musiet vypisat nejake papiere.