Gyn. zápaly a kúpele

Darla111

Tak malo by to talk byt, ale vies ako je to v tejto dobe, vsetko tych uradnikom tak dlho trva. Najhlavnejsie je, aby to schvalovali rad radom... :)

christina1988

keď som žiadala pred dvoma rokmi o kúpeľnú liečbu, tak mi z poisťovne prišlo do 2 týždňoch rozhodnutie. neviem ako to je teraz, ale snáď do mesiaca dávajú zakaždým vedieť, či? :O:O

dratha87

Emmi ano, aj som mala lepsi pocit, ze som sa spravne rozhodla a ona ked ma este tak povzbudila, tak som spokojna odchadzala od nej. uz len fakt, aby to aj cez tu poistovnu preslo. ved hned ako budem vediet, tak napisem.

buducamamina

Ahojte zeny. Mam taky problem, ze s manzelom sa uz dlhsie snazime o babatko, no nedari sa :-( Po akom case, vam zensky doktor odporucil kupelnu liecbu?...Lebo ten moj je nejaky zaspaty a vobec nic s tym nerobi :-( Uz som z toho po pravde na prasky...

emmi7

To je podľa mňa úplne super, keď ťa takto podporí aj doktorka a potom máš podľa mňa ešte lepší pocit z toho, že si sa na to dala. Bodaj by ti dali čo najskôr vedieť

dratha87

Paula, tak doktorka uplne v pohode. hned mi povedala, ze konecne som sa tak rozhodla. ved neviem ci som ti to spominala, ona ma posielala uz davnejsie, len som nechcela. tak teraz bola cela stastna, ze som si to konecne uvedomila a ze chcem ist na kupelnu liecbu sama od seba. vsetko mi vypisala a rovno som to aj do poistovne zaniesla. teraz uz len pockaj na verdikt.

dratha87

jaaaaj tak Paula. tak uz mi to je hned jasnejsie. si nas tu tak trochu poplietla ale uz konecne vieme, ako si to myslela. a inak zajtra idem k svojej doktorke a chcem ju poziadat o vypisanie tych papierov, tak potom vam dam vediet, ako som pochodila. uz som na milion percent rozhodnuta, ze tam chcem ist. vcera ma tak nahnevali v robote, ze som si povedala, ze nebudem uz na nich brat ohlad!

paulita

nemyslela som to tak, že do roka som bola dva krát dratha. myslela som to tak, že dva roky po sebe som bola, aj v roku 2018 a aj 2019. vďaka, snáď budeš mať pravdu, aj ja si to veľmi prajem!

noooo, ani to nie je 100%-tné, že to pomôže mjanik a ešte k tomu človek vysolí veľa peňazí. moc na to neverím ale jasné, každý skúša to, čo môže.