Gyn. zápaly a kúpele

llnzzda

palinocka podľa mňa by si si to mala, keď ťa doktorka posiela. ak máš zdravotné problémy a sú na ne dobré kúpele, tak isto vybavuj a potom choď! takéto veci netreba oddialovať!

palinocka

pocula som ze tam posielaju hlavne zienky so zenskymi problemami. mna tam tiez zenie gynekologicka, kedze tiez po tejto stranke mam nejake problemy, no neviem, ci sa mi to teraz aj oplati riesit

llnzzda

meggi to je hlavné :) a aj po zdravotnej stránke sa ti polepšilo, ako si absolvovala liečebný pobyt? kvôli čomu si vlastne u nich bola? kvôli akým zdravotným problémom?

meggi36

Ešte minulý rok som u nich bola. Jasné, že napíšem aj konkrétnejšie veci, nerobí mi to žiadny problém. Procedúry som mala každý deň, tak v priemere 3 denne, strava bola dostačujúca, dobrá a ubytovanie taktiež pekne, čisté. Ako nemôžem nič zlé napísať, mne sa ich služby veľmi páčili, bola som spokojná.

llnzzda

meggi a kedy si u nich bola? kľudne nám povedz aj čosi viac, ako si sa tam mala, aké procedúry ti dávali a taaak. tu sa môžeš vyrozprávať :D

llnzzda

vandula bavíme sa tu o Lúčkach. to sú podľa mňa super kúpele a ako si napísala, keby náhodou niekedy potrebuješ, tak ti radím tieto. už som u nich na jednom pobyte bola a tento rok som mala ísť znovu, no pôjdem až neskôr, keďže vypukla táto pandémia.

vandula

tak tomu sa teda povie skvelý servis a o ktoré kúpele ide ak to smiem vedieť. ak by som potrebovala niekedy niečo také, tak by osm sa veľmi rada rozhodla správne

llnzzda

chrisiana jasné, úplne bez problémov. mám schválenú skupinu B, takže si ubytovanie a stravu budem platiť sama. iba procedúry mám preplatené z poisťovne. nie, tam som nemusela nič písať. asi to oni vybavia, ohľadom tohto mi nič nepovedali a mňa to ani nenapadlo sa pýtať. považujem to za vybavené.

simdama

- lajtmannlea, aj ja si to myslim, ze to uz kupele riesia. ved ked ma raz pacient schvalenu liecbu, tak je jedno, ci nastupi v maji alebo v oktobri, no nie? poistovni to je podla mna jedno, maximalne ich mozno treba s tym oboznamit. ale v tejto situacii nebude nikto robit problemy si myslim.