Gyn. zápaly a kúpele

BlazkaSorova

christa366 :-)

Som rada, že si všetkému pochopila. Áno, bola som už dva krát v kúpeloch ale stále v tých istých. Navštívila som kúpele Lúčky. Prvý krát mi ich poradila kamarátka a druhý krát som tam išla z toho dôvodu, lebo sa mi tam páčilo a ich všetky služby mi vyhovovali. Pekne sa tam o mňa starali a aj ubytovanie ponúkajú slušné, čisté a moderné.

christa366

BlazkaSorova

Jasné už tomu rozumiem. Nikdy som v kúpeľoch nebola, vedela by si mi nejaké odporučiť? Ty si bola?

BlazkaSorova

christa366 :-)

Áno, vypísaný návrh je potrebné doručiť do zdravotnej poisťovne, ktorá ti následne pošle svoje vyjadrenie o schválení, alebo neschválení kúpeľnej liečby. Pokiaľ ale máš už vopred vybraté kúpele, do ktorých chceš ísť, tak je to potrebné do predloženého návrhu napísať. V opačnom prípade ti kúpele pridelí zdravotná poisťovňa. Takto to je :-)

christa366

BlazkaSorova

Aha takto, jasné takže za gyn, on mi vypíše aj papier a vopred si mám vybrať do ktorých chcem ísť či on mi navrhne, že kam?S tým potom pôjdem na poisťovňu?

BlazkaSorova

christa366 :-)

Noo za špecialistom musíš ísť, teda v tvojom prípade za gynekológom. On ti ich musí doporučiť.

simka214

lenyia - fakt inak, to mas pravdu, boze ja blbaaa, keby som vedela, tak si necham nieco odporucit a poziadam priamo do nich ja ze sa to vybera az po schvaleni :/ no nejake si vyberiem, dnes mi prislo rozhodnutie, ale neviem co a ako este mam to doma

christa366

BlazkaSorova

ahoj, aha, neponúkol mi túto možnosť bohužiaľ. Fajn skúsim sa ho ísť spýtať a to mám ísť za špecialistom či stačí OL?

BlazkaSorova

Flipica :-)

Heeej, majú to tam veľmi čisté. Ešte sa mi nikdy nestalo, že by som tam našla nejakú pleseň alebo niečo podobné. Vidno, že sa o tie kúpele dobre starajú. Aj ubytovanie je pekné a čisté. Nie je čo vytknúť :-)

BlazkaSorova

Ahoj Christa :-)

Ak si po operácií, tak by ti mali navrhnúť kúpele. Doktor ti nič také nehovoril? Ak nie, tak sa informuj na to! Nech ti vypíše papier a cez poisťovňu si vybav, aby ti aspoň procedúry preplatili. Na ženské problémy sú dobré kúpele Lúčky. Bola som tam a preto som ti ich aj poradila. Páčilo sa mi tam :-)