Gyn. zápaly a kúpele

nikma

tiez som si to tak myslela, no asi ak to tvoj zdravotny stv vyzaduje, tak vedia ponuknut kupele mozno aj viac krat. aj ked uz nas na SK sa mi taketo daco nevidi

dratha87

poistovna ti aj viac krat do roka preplati kupelny pobyt Paula?? myslela som si, ze iba raz do roka ma na to pacient pravo. drzim vam palce, aby sa vam to babatko podarilo! som rada, ze si napisala. taketo povzbudive slova mi velmi pomahaju prekonat strach z oddialenia od rodiny.

paulita

babuľky na gynekologické problémy sa aj ja dlhšie liečim a absolvovala som už aj kúpeľnú liečbu v Lúčkach, nie raz ale dva krát. pomohlo mi to. vidím, že tu viaceré máte obavy z toho dlhého pobytu u nich. poviem Vám, že vôbec nemusíte mať! tam to ide tak rýchlo, že ani nemáte pocit, že ste tam 4 týždne boli. viem, ťažšie to je, keď má žena doma rodinu. ja mám len manžela, keďže bábätko sa nám už dlhšie nedarí, no nevzdávam sa a verím, že raz budeme mať aj my rodinku. robíme pre to všetko, čo je v našich silách. čo som vlastne chcela týmto povedať! len toľko, že pokiaľ vás doktori posielajú na kúpeľnú liečbu, tak choďte! vedia tam pomôcť a treba to využiť.

dratha87

to mas pravdu Kiara, kazdy clovek je nahraditelny a tych par tyzdnov to zvladnu aj bezomna. dam vediet, to je jasne. a co sa tyka tych kupelov, tak vobec neviem ale od znamych som pocula, ze v Luckach je dobre a tam riesia aj zdravotne problemy, kt. mam. tak uvidim, co mi este doktorka povie a potom budem mudrejsia.

Kiara6

Som rada, že si sa takto rozhodla. Jasné, že si poradia. človek sa niekedy zbytočne bojí, že by to bez neho v práci nešlo a tak si niekedy len ešte viac poškodí svoje zdravie. Daj potom vedieť, ak si to celé vybavíš, že na koľko ti ten pobyt dali. Ozaj aj máš vybraté, kam by si chcela ísť?

dratha87

baby normalne ste ma presvedcili o tom, ze bude lepsie, ked tam pojdem na tolko, kolko mi odporucia a preplatia. pokial ma fakt doktorka vypise na pn-ku, tak to bude fajn a v robote mi tym padom nebudu robit ziadne problemy. ved mam na to narok, tak nech sa tam zaobidu aj bezomna, no nie? dakujem vam, ze ste ma presvedcili!

Kiara6

Väčšina takýchto kúpeľných indikovaných pobytov sa rieši cez pn. Je to ako bežná vec a myslím, že ťa doktorka vypíše bez problémov, aby si to mala čo najlepšie aj kvôli práci