Gyn. zápaly a kúpele

palinocka

sihkira - vies co, ako aj by som chcela, kedze ako myslim si, ze kto raz takto bol, isto by chcel ist znova, len neviem ako sa mi to podari. ale ak by som tak tak nejak na zimu by som sla

dratha87

zeny mam jednu otazku, aj kratke pobyty v Luckach pomozu na zenske problemy? alebo je potrebny ten 3-4 tyzdnovy pobyt?

zdenika

Aj som si myslela Sihkira, že to funguje podľa nejakých kritérií. Veď keď niekedy pozerám reláciu v Siedmom nebi, tak väčšinou takým ľudom, ktorý majú ťažký osud, neschvália preplatenie zdrav. pomôcok. Je to trochu nespravodlivé, ale tak mi s tým bohužiaľ nič nespravíme :(((

palinocka

@sihkira bola som tam 2 krat, no velmi rada by som sa tam este niekedy vratila. ako vravis, nie len ze to tam pekne vyzeralo, ale aj cely ten personal a doktori boli super

sihkira

@zdenika som si toho vedoma a viem, ze je to tazke ale aj napriek tomu treba mat vieru a verit, ze neskor bude lepsie! nooo, to nie je take stopercentne, ze vsetkym, ktory maju zdravotne problemy preplatia kupele. o tom rozhoduje poistovna a niektorym schvali a niektorym nie. oni maju isto nejake kriteria, ktore posudzuju a na zaklade toho schvaluju.

zdenika

Sihkira len to je niekedy také ťažké myslieť pozitívne, keď človek je už úplne na dne :( A každému, kto má takéto zdravotné problémy preplatia kúpeľnú liečbu?

sihkira

@palinocka dobre si spravila, ze si vsetko vyuzila! ano? tam sa ti viac paci? to som rada, lebo sme dve ;) aj mne sa u nich veeeelmi paci, vsetko mi tam vyhovuje :) aj ludia aky tam pracuju, uplne taky vysmiaty, laskavy, je vidno, ze ich praca bavi :) a kolko krat si uz v Luckach bola?? iba jeden krat alebo viac krat?

palinocka

no veru pobehala ale tak vyuzila som vsetko co mi bolo ponuknute. si myslim, ze by som bola hlupa, ak by som take sance nevyuzila :) osobne mozem povedat, ze lucky maju take svoje caro aj vdaka prostrediu by som povedala, ze Lucky. ja proste liptov milujem a tu mas vsetko na dosah ruky