Gyn. zápaly a kúpele

janulienocka2

Žienky, kedy budem mať nárok na kúpeľnú liečbu, keď som po operácií vnútorných rodidiel? Je to nejako ohraničené? Môj doktor, mi zatiaľ nič nespomenul :/

elza_2322

tiež som na to dost citliva a chcela by som skusit nejake probiotika, ktore by mi posilili imunitu. Viete niečo doporučit?

simuira56

vybrala som si kupele lucky, kedze tieto kupele sa specializuju aj na gynekologicke zdravotne problemy. presne ako si napisala, bud mi aj pomozu alebo si aspon oddychnem. no pevne dufam, ze mi tam aj pomozu!

Tomaas 12345

Smile_girl :

Na zápaly začni užívať protizápalové potraviny ako sú kurkuma, škorica, cesnak, cibuľa. Postupne vynechaj potraviny ktoré su geneticky modifikované a tvoria zápaly ako napríklad jedlá z bielej pšeničnej múky. Každý druhý deň si dávaj za deci mrkvovej stavy.

sihkira

@monchitta lebo som chcela vediet, ci mas aj osobne skusenosti alebo si len pocula, ze kupele pomahaju. nemam vobec iny nazor, mam taky isty ako ty, kedze v kupeloch som bola uz viac krat a robia mi dobre procedury, ktore tam oni poskytuju svojim pacientom. vsak snad aj tento rok pojdem :)

Zoe27

simuira56 - a ktoré si si vybrala. Hej ak by ti mali pobyt aj preplatiť, tak prečo nie. Vyskúšať treba a ak, tak si aspoň oddýchneš