Gyn. zápaly a kúpele

janilka

za ubytovanie som buducamamina doplaca tusim okolo 600€. uz si to presne ani nepamatam, isto tam boli este nejake drobne ale kolko presne, to vobec netusim. a ani neviem, kde som zalozila papier, to sa mi teraz fakt nechce hladat. no viem, ze niektore mesiace maju aj vyhodnejsie ceny, treba si to kuknut na ich stranke, ved tam cennik maju zverejneny. a zalezi aj od toho, kde si ubytovana.

buducamamina

Aj som si myslela, ze dostanem od teba Janilka takuto odpoved...Ale mas pravdu, naco sa s nimi dotahovat, ked ti aspon procedury a lekarsku starostlivost schvalili...Aj to je lepsie, ako nic...A kolko si doplacala za ubytovanie?...

janilka

velmi rada ti to napisem Matka, nerobi mi to ziadny problem. co sa tyka ubytovania, tak som bola ubytovana v hoteli Kubo, ktory je na novo zrekonstruovany, pekny. su tam trochu mensie izby ale su uplne postacujuce. od hlavnej budovy vzdialenost tusim nejakych 350 m a procedur asi do 500 m, ale mne to vyhovovalo, ze som sa viac hybala ako inokedy. pohyb nie je nikdy na skodu predsa. denne som mala tak 3-5 prodecur. a strava bola dobra, dalo sa najest, vobec som nehladovala. ranajky sme mali priamo v tom hotely a na obec a veceru sme chodili do hlavneho hotelu Choc. obedy aj vecere boli formou svedskych stolov. co ta este zaujima? pytaj sa.

martinaZV

@janilka - mozes mi nieco viac napisat o tych kupeloch? V ktorom ubytovacom zariadeni si bola ubytovana, kolko si mala procedur denne a aka bola strava? Taketo blizsie informacie by ma zaujimali a pomohli by mi. Dakujem :)

Darla111

Ja verim tomu, ze po maji to uz bude vsetko v poriadku, teda moc by som si to priala. Ak sa budu ludia spravat zodpovedne, tak by sme to mohli zvladnut, len vec druha ja nechapem preco to v niektorych vyspelejsich statoch maju tak povediac na haku

janilka

nezistovala som si to buducamamina, aj tak by mi to k nicomu nebolo. ked mi uz raz schvalili len preplatenie procedur, tak zbytocne by som sa odvolavala. bola som aj za to vdacna. mne to velmi pomohlo. a hlavne velke dakujem patri fakt kupelom Lucky, lebo tam robia vsetko podctivo, zodpovedne. tak ako u nich by to malo byt vsade!

buducamamina

Rozumiem Janilka. A aj si si zistovala, preco ta zaradili do skupiny B alebo ti to bolo jedno?...

Snazim sa leuscha neustale verit, ze bude lepsie..No niekedy ma prepadne depresia a vobec nemam chut na zivot. Viem, ze to nie je najlepsie ale niekedy uz fakt nevzladzem...Pevne dufam, ze cim skor bude zivot v normale a budeme sa moct sustredovat len na babatko a ze sa dostanem do kupelov!...

daninka25

či to aj do vianoc úplne vymizne, to ťažko povedať, no som zvedavá koľko takýto stav budú ľudia ešte zvládať