Gyn. zápaly a kúpele

janilka

ceny su rozne vanes. ako som uz napisala, tak zalezi od toho, kde si ubytovana, aku stravu mas a podobne. no cennik tohto vsetkeho najdes na ich stranke, pridavam ti link a tam si to popozeraj, lebo keby ti to tu mam vsetko vypisovat, tak som tu dlho. tu si to pozri: www.kupele-lucky.sk

vanes11

janilka pozerám, ty si sem písala, že za stravu a ubytovanie si platila cca 600€. koľko strava a ubytovanie u nich stojí na jednu noc? nájdem to niekde napísané alebo mi to vieš napísať prosím ťa? ďakujem

janilka

ano, presne tak martinka. presne ako si napisala, aj ranajky sme mali formou svedskych stolov. mne jedlo uplne stacilo, zobrala som si tam len nejake sladkosti, ktore som popapala ku kavicke alebo inak som ziadne ine jedno vobec nepotrebovala. varili tam chutne a dostacujuco.

tak v tom pripade nie je ziadny problem smolnusa. donesies papier a oni ti uz taku stravu zabezpecia.

buducamamina

Aj ja som bola rada, ze som to nasla Janilka...Lebo predtym som nevedela, ze maju vsetko na stranke vypisane...Tak uz nam ostava len pockat, pokial sa situacia ukludni a budeme moct ist na nejaky takyto oddychovy a liecebny pobyt...

adellline

Toho sa podla mna bat nemusi. Oni maju isto nachystanu stravu aj pre ludi, co maju nejake tie alergie na jedlo. A ty sa chystas niekam do kupelov, ked sa toto cele skonci?

smolnusa

bezlaktozov to bol len priklad no hej som celiatik a mam to aj na papieri ako sa povie:) aj som si myslela, ze su na to nejak pripraveni, kedze uz fakt ma vela ludi nejaku potravinovu intolerenciu

martinaZV

@janilka - hlavna budova to je ten hotel Choc, ano? Lebo som si prezerala ich stranku a taktiez fotky, ako vyzeraju tie ich ubytovacie zariadenia a vsetky mi prisli pekne :) A ranajky ste mali tiez formou svedskych stolov? Stacilo ti to jedlo, co tam bolo k dispozicii alebo si tam mala aj nejake vlastne?

janilka

co sa tyka specialnej stravy smolnusa, tak zavisi od toho, ci budes zaradena v skupine A, B alebo samoplatkyna. ak budes cez poistovnu, tak musis to mat potvrdene od svojho lekara, ze musis mat specialnu stravu. ak ide o samoplatcu, tak si mozes vybrat bud bufetove stoly alebo tiez musis mat potvrdenie od lekara. platit by sa malo rovnako ako za klasicku stravu, ale to nemam moc z kade zistit, nakolko to na stranke napisane nemaju. ty si bezlepkova aj bezlaktozova?

to som rada buducamamina, ze si to nasla.

buducamamina

V pohodicke, toto mi uplne staci Janilka...Konkretny cennik som si uz pozerala...Videla som aj to, ze zalezi od ubytovacieho zariadenia...Ceny maju celkom prijatelne...

smolnusa

vies mi prosim ta aj povedat, ci a kolko asi sa tam doplaca za bezlepkovu a bezlaktozovu stravu? je tam s takouto stravou problem?