Gyn. zápaly a kúpele

janilka

ano Vanes aj Klamira mate pravdu, maju super spravenu webovu stranku. Klamira ty si si ich len tak pozerala alebo k nim planujes ist ked sa situacia ukludni?

klamira

Fakt mas pravdu, vsetko podstatne tam maju poriadne a hlavne pravdivo uvedene, takze mas podla mna velky prehlad o tom ako to tam cele funguje, co ti je vsetko treba a tak dalej

vanes11

janilka ale mám, som vďačná za všetko! som ale milo prekvapená, že oni majú na webovej stránke fakt všetky podstatné informácie napísané. všetko čo som potrebovala vedieť, som si tam zistila.

miskovicka69

simka bodaj by uzž bolo všetko v poriadku a normálne sa dalo všetko do prevádzky. no môj osobný názor je taký, že aj keď otvoria, tak stále len v nejakom obmedzenom množstve/počte. musíme byť ale trpezlivý, vláda nechce pre nás zle a preto spravila takéto opatrenia. musíme vydržať!

buducamamina

Simka214 to este z nas bohuzial nikto nevie, ci to uz bude v pohode alebo ci budu potom znovu menit termin...Kedze je toto len predbezny, tak este asi aj oni pocitaju s tym, ze mozno to bude neskor...No bodaj by to uz v maji bolo v poriadku vsetko!...

christa366

Hmm ja by som si už tak priala, aby sa všetko dalo do normálu, no keď to vidím, tak sa mi tomu nechce nejako veriť

simka214

akurat som si otvorila ten link co ste sem pridali. maju tam napisane, ze predpokladany datum otvorenia kupelov je 11.5. myslite, ze uz to bude vsetko ok?

vanes11

janilka rozumiem a som rada, že si mi sem aspoň link pridala. idem si to teda popozerať, ako to vychádza. ďakujem ti ešte raz.

manuelmorris18

If you want to buy masteron powder online without any prescription? Daweichems.com is one the best raw powder shop located in USA, where we offer high quality raw and masteron powder at affordable prices. Order Now with Fast & Free Secure Delevery.

Contact Information:

Name: Daweichems
What's App.: +1 ‪(512) 387-0557‬
Email:support@daweichems.com
Website: www.daweichems.com