Gyn. zápaly a kúpele

lajtmannlea

neviem ako podľa mňa si to asi kúpele riešia sami takéto prekladanie a s pacientom klientom riešia len vhodný dátum

Chrisiana

a bez problémov ti presunuli termín llnzzda? máš schválenú skupinu A alebo B? aj do poisťovne si musela niečo písať alebo to kúpele vybavili za teba, že nastúpiš v iný termín?

llnzzda

lentilka aj ja som bola rada, že mi ponúkli termín ešte tento rok, lebo som sa toho obávala, že už to bude asi problém a napokon nie. myslím, že viacerí v tom dúfame!!!

Lentilka4

Osobne si myslim, ze si velmi dobre obisla. Uz len to, ze ti ponukli nahradny termin, kedze toho maju isto vela teraz. Ale dobre si si vybrala, to uz aj ja dufam, ze budeme proste zit normalne

llnzzda

kamilla na tento rok mi ich presunuli. ponúkli mi dva termíny a vybrala som si november, keďže to mi príde už taký mesiac, že všetko by malo byť v poriadku a nemalo by mi už nič hroziť. predsa len aj ja som mala strach z toho ísť skôr. aj keď viem, že kúpele Lúčky by mali už od 11.5. otvoriť pre pacientov cez poisťovňu.

llnzzda

chrisiana ahoj, ja som mala nastúpiť pred týždňom do kúpeľov Lúčky ale keďže sú zatvorené a situácia je aká je, tak mi termín presunuli. zavolala som im na uvedené číslo cez hodiny, ktoré tam majú napísané a dohodli sme sa. ochotní boli, nebol žiadny problém. pýtaj sa, čo chceš vedieť.

Chrisiana

nie remcika, mám na mysli to, či si to niekto vybavoval, keď ešte koronavírus tu nebol, aj to mal schválené cez poisťovňu a teraz to musel zrušiť, lebo kúpele zavreli. toto som mala na mysli. a ohľadom toho by som potrebovala niečo zistiť :)

remcike

Mas v plane si teraz nieco take vybavovat? Moja otazka by znela, ci sa to vobec da a ci to nebudu teraz poistovne aj zamietat

Chrisiana

ahojte všetci :) aj tu je nejaká žena, ktorá mala už vybavený liečebný pobyt u nich? mala by som zopár otázočiek, ďakujem :)