Gyn. zápaly a kúpele

0mema

addulaa

Vau to je super, dakujem ze si mi odpisala a takto pomohla, vyuzitie reakreacnych poukazov je super, ak by mi to nepreplatili na poistovni alebo len cast :)

addulaa

0mema, kedze ti zatial nikto neodpisal, tak ti poradim, kedze viem, ze rekreacne poukazy sa u nich daju uplatnit. Maju to aj na webovej stranke uvedene, konkretne tu:www.kupele-lucky.sk, tak blizsie info si precitaj. Nebudem to tu vypisovat, ked to je zbytocne a mozes si to vsetko tam pozriet, okey?

tomas 12345

Mne velmi pomohli probiotyka z lekarne, kysla kapusta, dva decy mrkvoveho dzusu kazdi druhy den a postupne vysadenie mucnych jedal.

lajtmannlea

ešte som sa s tým nestretla ale tak isto som ešte nebola v kúpeľoch tak neviem moc ako to tam funguje. nevedela som či tam je stále nejaká voda k dispozícii alebo nie :) našťastie tam ale nemusím teda žiadnu brať

addulaa

Ano Tanicka, je ho mozny kupit aj za 240€ na osobu, tym padom pre dvoch by to bolo 480€ a usetrili by ste nejakych tych 40€. Takato cena by bola, keby ste boli ubytovany bud v Dependence Adam***, Dependence Cyril***, Dependence Maja*** a Dependence Diana***. Kukni na stranke maju aj fotky, pomoze ti to pri rozhodovani.

tanickam14

@addulaa takze je ten pobyt mozne kupit aj za menej? Keby sme si zvolili ine ubytovanie? Kolko by sa dalo este usetrit?

lojniss

Lajtmannlea a co nebodaj su nejake kupele, kde si musis nosit vlastnu vodu na pitie? O tom som este nepocula :O :O Drzim palce, aby si sa tam dostala a dobre si u nich oddychla :) :)

addulaa

Babulky tento predlzeny vikend nas stal 520€, kedze sme byvali v kupelnom hotely Kubo a ten je o cosi drahsi, kedze je novozrekonstruovany. A cene sme mali zahrnute:
- plnu penziu formou bufetovych stolov pocas celeho pobytu
- konzultaciu s lekarom
- 5 liecebnych procedur
- 3x vstup do bazenov
- 2x vstup do vitalneho sveta na 60 minut
- 2x vstup do kardiofitness na 1 hodinu
- 1x vstup do solnej jaskyne
- 1x premiovu proceduru
A este aj nejake bonusy tam boli ale tie sme nevyuzili.