Gyn. zápaly a kúpele

kikca1988

@addulaa na cenu sa pytala uz Emka, tak sa nebudem opakovat, to jej napises a pozriem si. No mna by este zaujimalo, co vsetko ste mali zahrnute v cene? Sestra bude mat koncom mesiaca narodeniny a chcela by som jej takyto nejaky pobyt kupit.

lajtmannlea

super tak o starosť menej aspoň :) ďakujem za info, pôjdem si to všetko povybavovať, dúfam, že sa tam dostanem čo najskôr

addulaa

Ahojte babulky, my sme sa vcera vratili z predlzeneho vikendu, ktory sme absolvovali v kupeloch Lucky. Sem-tam mavam zapaly ale teraz som nemala ale aj napriek tomu sme si s drahym kupili pobyt u nich, aby sme si oddychli. A poviem vam, ze mi to padlo vhod. Perfektne sluzby ponukaju a dokonale sa o nas starali. Odporucam :-)

FrantiskaMokra

tomas12345 no musim to niekedy vyskusat aj ked je pravda, ze ja moc nezdrave jedla nejem...radsej si dam nejaky lahsi obed ako byt napraskana nejakym tazkym...ale aj tak si stojim za tym, ze kupele tiez pomahaju na gynekologicke problemy!...

tomas 12345

FrantiskaMokra :

Isteže to závisí od stravy. Je totiž rozdiel čo človek je, daj si treba na jedlo nejaké ťažké prepečené jedlo alebo nejaké zdravé jedlo a uvidíš ako sa budeš cíiť ked porovnáš tieto dve jedlá. Vsetci ludia nie sú zdraví preto lebo nie všetci jedia zdravo.

lojniss

Lajtmannlea ano, na zaklade toho to poistovna schvaluje. Normalne su tam ranajky, obedy, vecere a voda tam je pitna, su tam aj liecive mineralne pramene s ktorych sa mozes napit alebo si nacapovat vodu. Takze vobec so sebou nemusis vlacit vodu. To by bolo uplne zbytocne!

FrantiskaMokra

tomas12345 a ty veris tomu, ze zapaly su sposobene zlou stravou?...neviem, mne to pride prilis take jednoduche..vies, clovek je chory a zrazu zacne inak jest a je hned vylieceny?...to mi pride velmi jednoduche...to by potom vsetci boli zdravy a nemali by taketo zdravot. problemy...

stylelucky

Aj potraviny su spravna volba, tie vedia v ludskom tele narobit divy ale osobne odporucam aj pobyt v kupeloch. Procedury, ktore tam zena absolvuje fakt pomahaju aj na taketo problemy o ktorych sa tu bavite. Sama som mala taketo problemy a od kedy chodim do kupeloch, tak sa mi to vyrazne zlepsilo:):)

tomas 12345

FrantiskaMokra :

Tak na zápaly by som odporučil protizápalové potraviny typu kurkuma, skorica, cesnak, cibuľa, a postupne vynechať múčne jedlá.