Gyn. zápaly a kúpele

lojniss

Humina jaaj, tak to este nie je nikde napisane, ze ti ich aj poistovna schvali. Potom musis mat vazne zdravotne problemy, ked ti ich doktor odporuca. Cena zalezi od typu pobytu ale keby si chcela nejaky liecebny pobyt si platit, tak pocitaj na 5 noci, ze by ta to stalo cca 400€/osoba. Tu mas inak vypisane vsetky pobyty, ktore ponukaju a k nim aj ceny: www.kupele-lucky.sk. Skus si kuknut, lebo vsetko sa mi to tu vypisovat nechce, to by bolo riadne na dlho. Ponukaju aj vikendove pobyty, atd. Ved kukni a ked nieco nebudes vediet, tak pis, oki?

humina

neee, nemam ich schvalene. iba od doktora mam odporucenie, lebo si mysli, ze by som kupele mala absolvovat. no daj, kolko taky pobyt u nich stoji? a kolko procedur ma clovek denne?

lojniss

MiaLiatnova v kupeloch byvaju rozne masaze, mineralne a perlickove vane, skupinove alebo individualne cvicenia, elektroterapia, svetloliecba, raselinove zabaly, pacienti sa mozu kupat v bazenoch a pod. Zalezi od toho, ake su to kupele. Ci su vacsie alebo mensie a co vsetko poskytuju. Ale tieto procedury prevazne vsetky kupele poskytuju.

MiaLiatnova

...a ake napriklad procedury sa robia v kupeloch?...este som nikdy nebola a rada by som vedela, ako sa o pacientov staraju, co vsetko im davaju a tak...diky...

lojniss

Humina ako prve by som ti chcela napisat, ze tuto moznost by si mala vyuzit. Na zdravot. problemy su kupele idealne! Ak si myslis, ze sa tam budes nudit, tak si na omyle! V kupeloch ma clovek tolko procedur, ze sa nestiha nudit. Ale ak nechces ist sama, tak si mozes zobrat doprovod, ktory si ale vsetko musi zaplatit sam a poviem ti, ze to nie je lacna zalezitost. Ty uz kupele mas schvalene aj z poistovne?

Janna478

@roowdie @klamira ahojte babuľky, keďže obidve máte gynekologické problémy, tak vám napíšem spoločnú správu, aby som sa nemusela opakovať. Ako som si prečítala vaše správy, tak hneď ma napadlo, že by vám mohli pomôcť v Lúčkach. Oni sa sústreďujú aj na gynekologické problémy. Sama som tam na liečení bola, keďže som mala tiež gyn. problémy (o ktorých ale nechcem hovoriť). Poskytujú veľa procedúr, majú tam liečivú vodu, dokonca pitné minerálne pramene, bazény, masáže, atď. Ako fakt sa kvalitne starajú o pacienta, ktorý je u nich na liečení alebo na nejakom pobyte. Dúfam, že som vám aspoň trošku pomohla. Kľudne sa ma pýtajte, čo vás zaujíma :)

humina

pomooooc mam odporucanie do kueplov, ale moc sa mi tam nechce lebo sa tam zblaznim niekde odrezana od sveta, ako to je ked chcete niekoho so sebou zobrat?

klamira

Ja beham po ivf uz 8x a zatial neuspesne, sme velmi frustrovany, ani sa nam uz nechce ved viete co, doktor mi povedal, ze by mi kupele asi prospeli, takze som vdacna z atuto temu a velmi sa o kupele zaujimam :) Stale neviem do ktorych by som isla, bol niekto takto uz prosim? Ze sa nedarilo otehotniet pri tom obaja zdravi?

BeFree7

Kamka_SL

Ahoj, dakujem za reaciu, ona trpi na nejake zapaly vnutri, myslim rodidiel, pri tom odrotila zdrave deti, no este som ich nekukala, bola si tam?