Gyn. zápaly a kúpele

FrantiskaMokra

tomas12345 pravdepodobne ma gynekologicke zapaly, kedze tato tema sa tak aj vola...nebodaj by si vedel aj ty poradit?...

lajtmannlea

aha to asi potom záleží od závažnosti tých problémov čo? a so stravou to tam ako funguje? koľko jedál je za deň? mám si tam brať potom napríklad aj nejakú svoju vodu alebo to tam bude všetko k dispozícii?

lojniss

Lajtmannlea no zalezi od toho, ci ti poistovna schvali skupinu A alebo B. Pri skupine A ti preplati aj cely pobyt, aj procedury, ubytovanie a aj stravu. A pri skupine B ti preplatia iba procedury a stravu a ubytovanie si budes musiet sama hradit. V Luckach. A co sa tyka toho, kto ti ich vyberie, tak si mozes aj sama ak chces ist do nejakych konkretnych. Ak nevies, tak oni ti nejake vyberu.

lajtmannlea

chcela by som si to vybaviť normálne cez poisťovňu, budúci týždeň sa chystám k doktorovi, potom preplácajú 100%? kde si ty prosím ťa bola? ozaj môžem si to vôbec vybrať ja či to mi poisťovňa vyberie?

lojniss

Lajtmannlea pomoct by ti to mohlo, to je pravda. Ano, bola som u nich a vyhovovalo mi to tam vsetko. Ty by si si to aj sama zaplatila? Alebo sa uz dlho liecis na tieto problemy a doktor by ti napisal odporucenie?

lajtmannlea

@lojniss prosím ťa, nerada to tu píšem o takýchto veciach sa bavím len s najbližšími kamarátkami ale aspoň nikto nevie kto som. mám gynekologické problém, mávam často zápaly a kamoška mi teraz presne hovorila, že možno by mi pomohlo keby som šla do kúpeľov by sa mi to upokojilo. neviem sa ale rozhodnúť, že kde ísť. chcela by som aby to tam malo nejakú úroveň. ty si v týchto kúpeľoch bola osobne?

Tcmnel

Zdravìm Vás sama som mala stàle zápaly a vaznejsie zenské ochorenia
Viem Vam poradit,máte záujem mail:
lenka.karafa@gmail.com