Gyn. zápaly a kúpele

aliria

pevne teda budem dufat, ze ten moj gynekolog bude vediet, co vsetko ma vypisat, lebo on je niekedy riadny popleto @krastella. dakujem ti za odpoved:)

jasne, ze sa pocas celeho roka moze chodit do kupelov @onyi

onyi

Ahojte, aj ja mam v plane sa ist liecit do kupelov, ale stale si vyberam, takze som este nezaniesla ziadost, do kupelov sa da chodit pocas celeho roka ze ano?

Darla111

Ahojtee, hlasim sa po dlhsej dobe, pondelok uz vyrazam do kupelov, este som sa natlacila aj s kamoskou si ideme oddychnut :)

marcka_64

@bojla:-)

Mne sa veľmi páčila minerálna perličková vaňa, tam som si vedela dokonale oddýchnuť a taktiež pri akéjekoľvek masáži. Za tie som si doplácala:-)

krastella

aliria a zajha sorry, odpisujem trochu neskôr ale nevšimla som si od vás správy. čo sa týka tých papierov, tak to váš gynekológ bude vedieť. musia to byť papiere z vyšetrení a taktiež odbery, ktoré ste podstúpili. keď mu poviete, že máte záujem o kúpele, tak on bude vedieť, ako ma postupovať. teda aspoň môj vedel a tak predpokladám, že to vie každý jeden!

marcka_64

@bojla:-)

Dobre si sa rozhodla:-) To je dobré, že si sa začala tešiť, máš sa na čo. Konečne si poriadne oddýchneš! To každej žene ale aj chlapovi dobre padne;-) Izby sú väčšinou po dvoch ale keď si priplatíš, tak môžeš mať aj sama izbu.

Naty93Hvolkova

Áno absolvovala som pobyt v kúpeloch Karolína! Keby nie, tak nič nepíšem. Najprv som to tu nechcela písať, aby ma ľudia nelutovali ale keď si sa spýtala, tak ťa nebudem klamať. Dlhé roky som sa kvôli tomu trápila, až som si povedala, že idem pre to niečo spraviť. A podarilo sa to:-)

bojla

marcka aha to som nevedela, ze s nimi sa da dohodnut. ja som si myslela, ze to dostanem termin a vtedy musim ist. tak to nebudem ani cakat s tou ziadostou dam si to hned a uvidim ci tam stihnem ist este pred vianocami. vidis som chcela ist buduci rok a mozno to stiham aj tento este. ja sa akoze nenahanam ale normalne som sa zacala na to tesit. a povedz mi teda este o tych kupeloch co si spominala, ako to tam funguje? kolko je tam ludi na izbe?