Gyn. zápaly a kúpele

Wendy000

raduskaaa
lekarka mi povedala, ze mam velku sancu na to ze mi to schvalia v plnej vyske, takze verim jej, mala take pacientky ako ja,no lebo sa bojim odlucenia :/ ale keby som si vybrala kupele poriadne tak na to nemusim ani mysliet

raduskaaa

potom to budes tak riesit, ze tam jednoducho tie 3 ci 4 tyzdne vydrzis. ved ta tam bude moct prist rodina pozriet.... to nie je ako vazenie, nemusis sa bat... a zase nechapem, preco riesis len toto... mozno ti to vobec neschvalia a ked budes chciet ist aspon na tyzden, budes si to musiet vsetko zaplatit...

Wendy000

sokollka
fiiiha a to ta lekarka je tam? ci to si bola u nejakej v meste ?
raduskaaa
a potom to budem ako riesit? nemusim ist na tak dlhy pobyt alebo sa da rozdelit?

raduskaaa

doktor ti mohol povedat, ze ti to schvalia ale rozhodujuce slovo ma poistovna wendy!... takze neries, ci tam vydrzis mesiac ale najprv si to vybav a az potom, ked to budes mat iste, tak ries tuto dilemu...

sokollka

super, to sú dobré správy wendy :-) neboj nič, ten mesiac ti ubehne ako nič. veď teba tam kľudne môžu prísť príbuzní pozrieť a dokonca niekedy aj oni dovolia, aby si išla na víkend domov. ja som tých procedúr nemala až tak veľa, nakoľko som si všetky platila ale tie ktoré som mala, mi veľmi vyhovovali a mám pocit, že mi aj pomohli. ja som si zaplatila aj odbornú prehliadku u lekárky, ktorá mi odporúčila procedúry, ktoré budú pre mňa vhodné a doktorka sa aj trafila :-) ani na jednu som nehrešila, všetky sa mi páčili ;-)

Wendy000

jasne v pohode, nooo zistovala, povedal, ze mi vypise papier a ze predpoklada, ze liecbu mi schvalia, ale mne sa tam na mesiac vobec nechce ist :/ a procedury ako? pomohli ti?

sokollka

keď si mala takýto zákrok, tak to by si asi aj mala mať nárok na kúpele. už si si to zisťovala u doktora? ja som si zaplatila pobyt v Lúčkach kvôli tomu, lebo mávam časté zápaly. viac ti o tom nebudem vypisovať, nie je mi to príjemné, prepáč.

Zoe27

Aha, pocula som ze su dobry, ale neriesila som to este, ale nechcem si ziadat kym neviem kam pojdem, idem si pozriet ich stranky.

ivcaP

@zoe27- nemyslim si, ze by si sa tam zblaznila. Ved tam mas kazdy den pestry program, rozne procedury a este tym kupelnym pacientom v niektorych kupeloch vymyslaju aj rozny kulturny program. No to sa uz budes musiet sama rozhodnut, lebo tych kupelnych miest je vela. Mne napriklad sa pacilo v Luckach. Mozno aj tam by si mohla ist.