Gyn. zápaly a kúpele

sokollka

a aké máš zdravotné problémy wendy, keď potrebuješ ísť do kúpeľov? lebo čo viem, tak poisťovňa prepláca iba chorým ľudom alebo keď sú po operácií. ja som si musela pobyt v kúpeľoch zaplatiť :-/ no vôbec nebanujem, lebo sa odvtedy cítim o doooosť lepšie.

ivcaP

@zoe27- chapem ta, neboj sa ale aj tak si myslim, ze by si to mala vyskusat. Ved mozno ti to cele poistovna aj preplati a nebudes mat ziadne naklady a zaroven si poriadne oddychnes. Cloveku taky oddych vzdy padne vhod. A ked ti o tom doktor hovoril, tak nebude mat problem ti vypisat papiere a ty ich zanesies len na poistovnu. Vyskusaj to, uvidis, ze ti bude potom o kusok lepsie.

Zoe27

No ved on by aj chcel, len som si tym neni ista, urcite chapes asi preco, sme z toho nestastni a frustrovani obaja, nedavam nicomu uz velke nadeje a toto neberiem ako zachranu ale ze mozno si oddychnem psychicky.

ivcaP

@zoe27- fuuuuha, to mi je velmi luto. Prepac, ze som ti to pripomenula. Ked mas taketo problemy, tak by ti doktor mal vypisat odporucenie na kupele. Mnohym zenam kupelny pobyt aj v tejto oblasti pomohol. Co viem, tak v Luckach liecia zenske problemy.

@wendy000- pocas celeho roka si mozes poziadat o kupele. Nie je to nijako limitovane.

Wendy000

ahojte chcela by som sa opytat ci je nejaka lehota kedy ziadat o kupele aleo sa da po cely rok bezpodmienecne :)?

ivcaP

@zoe27- ano, v niektorych kupeloch sa venuju aj zenam, ktore maju komplikacie po potrate a mimomaternicovej tarchavosti, liecene do 12 mesiacov. Vy vlastne mate ake problemy? Lebo o potratoch si doposial nic nepisala a zrazu toto??

Zoe27

A riešia sa tam teda potratys, myslím, že teda či tam chodia ženy čo sú po viacerých potratoch a umelých oplodneniach neúspešných alebo úspešným s MA? Sme z toho už veľmi unavený :(