Gyn. zápaly a kúpele

Darla111

Babyyyyyyy je to tu supeeeer!!!!! Ak rozmyslate nevahajte a chodte do kupelov urcite, so vsetkym vam tu poradia a tie procedury niektore som ani nevedela ze existuju :)

ivcaP

@zoe27- v tom pripade to vyskusajte. Ak by ste chceli ist obidvaja, tak si mozte zaplatit tyzdenny pobyt (ponukaju ich rozne), treba si len vybrat. Na stranke kupele-lucky ich najdes vypisane. Keby si sa rozhodla ist sama na liecenie, tak si to musis cez doktora zacat vybavovat. On ti musi vypisat papiere, ktore potom nasledne zanesies na poistovnu. No musis pocitat s tym, ze keby ti ich schvalili, tak by si isla minimalne na tri tyzdne k nim! A neviem, ci by si tvoj chlap bol schopny zaplatit taky dlhy pobyt, lebo to by bolo dost koruniek. Ale taketo su moznosti a uz sa rozhodnite, co vam je lepsie.

Elizabet22

Preco na internet Darla? Som cakala, ze napises, ze chlapovi sa konecne budes poriadne venovat :D :D Radost z teba nebude mat, ked budes cely pobyt na nete zavislacit :D

Zoe27

ivcaP

Sledujem už dlhšie tieto príspevky a písala som do viacej tém, a chcela by som to riešiť aj takto lebo viem, že keby si tam oddýchnem alebo možno aj spolu tak nám to prospeje plus mám aj nejaké zdravotné problémy gynekologického pôvodu, takže by som ti možno celé ani nemusela hradiť.

ivcaP

@zoe27- tak ako ti napisala Darla, tak v kupeloch sa vacsinou riesia zdravotne problemy. Sexualne problemy si musite vyriesit navzajom. Na taketo problemy neexistuje pomoc od druhych ludi, jedine ze by ste vyskusali nejakeho psychologa ale ani to neviem, ci by pomohlo. No ak doma nemate na seba cas a tym ste sa sexualne vzdialili od seba, tak by bolo mozno dobre si zakupit nejaky tyzdnovy pobyt. Ale to uz musis vediet ty, preco tie problemy medzi vami vznikli. Neviem, ci sa konkretne chces o tom rozpravat, hm?

Elizabet22

Tyzden uplne staci Darla, oddychnete si a nacerpate nove sily :) Tak si poriadne uzite pobyt, nebudem ta vyrusovat. Ved potom ked sa vratite, tak sa ozvi. Aspon mi nejake podrobnosti napises :)

Ake sexualne problemy mas na mysli Zoe?

Darla111

Zoe to si myslim, ze nie, kupele sice riesia gyn. problemy, ale problemy v sex. zivote asi nie, videla som, ze si pisala k tabletkam, ale kupele asi nie, iba keby idete spolocne na pobyt si oddychnut!