Gyn. zápaly a kúpele

raduskaaa

neboj wendy, isto to vsetko dobre zvladnete...ked ti ich schvalia a budes to mat vsetko vybavene, tak to nejako predsa len zvladnut budete musiet...na kupelnom pobyte som ta nebola, chodi tam moja mamicka ale pozriem som ju tam bola uz viac krat a viac krat som bola aj v tom aqua vital parku...v nom sa nachadzaju rozne bazeny, rozne atrakcie...super je ale to, ze vo vnutornom bazene je lieciva mineralna voda...tak do toho chodim najradsej lebo viem, ze mi pomaha...a v tomto parku sa nachadzaju aj sauny...

petrina

Wendy vies co nie je to tajne ale obe deti sa narodili dost velke mali vyse 4kg a okolo 60 cm, obe ma dotrhali a krcok sa velmi poskodil, operovali mi ho, ale sex ma velmi boli, menstruacia ani nehovorim...

Wendy000

raduskaaa noo presne som, no bojim sa trosku ako to vsetci zvladneme, ja si prave chcem vybrat kupele co najlepsie, ty si tam bola tiez? a co je v tom aqua vital parku alebo co to je?
petrina a co ta trapi ak to nie je tajne? Baby ti urcite poradia.

raduskaaa

wendy podla tvojich slov zistujem, ze si stale len doma a so svojou rodinou, ze?... fakt sa neboj, v kupeloch ti bude dobre... tvoja rodina ta tam moze prist aj pozriet... a samozrejme, vyber si dobre kupele a potom ti tam ten cas aj rychlo ubehne... sokollka tu pise nieco o kupeloch Lucky, tie by si mohla vyskusat, tam je veeelmi dobre!... aj super aqua vital park tam maju...

petrina

Ahojte vedeli by ste mi pomoct a poradit s vyberom kupelov? Vidim, ze tu ste skuseny kupelnici :) Som mamicka dvoch krasnych, zdravych deti, no porody som mala tazke a som aj po operacii krcka maternice, no stale je v dezolatnom stave a to mi sposobuje tazkosti pri sexe a aj ine zdravotne problemy..

Wendy000

ahaa vidis to som napriklad ani netusila, ze to vlastne procedury urcuje lekarka tam v kupeloch nie ten co mi dava na to papier

sokollka

wendy tá doktorka sa nachádza priamo v areáli kúpeľoch Lúčky. do žiadného iného mesta nemusíš chodiť ani nikde nemusíš chodiť. len prídeš tam a na recepcií ti už povedia, kam máš ísť.

zoe to je super, držím palce, aby ti ich schválili.

Zoe27

Caute, tak ja som si uz podala ziadost na SP na kupele, do 30 dni by mi mali poslat vyjadrenie tak som zvedava. Verim ze mi to schvalia...

Wendy000

raduskaaa
lekarka mi povedala, ze mam velku sancu na to ze mi to schvalia v plnej vyske, takze verim jej, mala take pacientky ako ja,no lebo sa bojim odlucenia :/ ale keby som si vybrala kupele poriadne tak na to nemusim ani mysliet