Gyn. zápaly a kúpele

raduskaaa

ano bola som wendy... je to vlastne rimsky parny kupel, co znamena, ze sa kupes v horucej vode a dychas tie esencie... inak ti to neviem vysvetlit, pozri si fotky na internete...

nurse87

ahoj julka... vsimla som si, ze ti tu este nikto neodpisal a kedze ja do Luciek chodim, tak ti aj viem napisat, ze sa u nich daju dokupovat procedury... na stranke maju cennik procedur, ktore poskytuju... niektore su oznacene ciernou farbou, tie su volno predajne a tie ostatne, ktore su zelenou farbou, tak tie si mozes dokupit po konzultacii s doktorom.. ceny su rozne, su tam procedury aj za 6-7 € ale samozrejme aj drahsie, za 35-39€..

Wendy000

petrina - preco nemozes teliesko? Nechce ti dat skrz ten krcok? Nevedela som, ze kvoli tomu sa neda dat teleso...

petrina

Wendy - No ako? Boli ma sex, pri menzese sialene bolesti, nemozem mat teliesko, krcok mi raz operovali no aj tak je to stale to iste..

Wendy000

petrina - jaaj to musi byt asi neprijemne, tvoje problemy asi dalej pretrvavaju co? Ako sa to prejavuje?
raduskaaa fiha to vyzera na zaujimave kupele, ten rimsky kupel je co? Bola si v tom?

raduskaaa

presne wendy, je to veru velmi podobne, akurat v tomto aqua-vital parku nie su ziadne tobogany... ale tak tie my stare kobylky nepotrebujeme, no nie?:D...sauny su tam rozne...je tam mentolova sauna, finska sauna a potom rimsky kupel s prirodnymi inhalacnymi esenciami, kneippov kupel, atd...

Amoremioo

Ahoj lizatko, pred akym casom ti vyberali maternicu? Podla mojho skromneho nazoru by si mala mat narok na kupelnu liecbu. Co viem tak do Luciek chodia zeny so zenskymi problemami, tak mozno aj tam by si mohla ist.

lizatko0

Ahojte, prosim vas, som po tazkej chorobe a vybrali mi celu maternicu, myslite, ze by mi kupele schvalili pripadne, ktore by ste odporucili na kvalitu v lieceni zenskych problemov?