Gyn. zápaly a kúpele

EMMMAA

Ano petrina tento rok som tam bola na liecebnom pobyte. Minuly rok som tiez chcela ist, ale mi to poistovna neschvalila, no tento rok sa uz podarilo. Tak ak potrebujes nieco pozistovat, tak sa pytaj. Mala by som ti vediet poradit...

petrina

wendy - mne skor ide o to, ci mi bude vediet povedat, ci treba operaciu alebo tak, k inemu gyn som objednana o tyzden
EMMMAA - bola si tam uz?

EMMMAA

Cauko Petrina, ked to tam liecia, tak by tam mali mat doktora, ktory vie poradit, co je dobre a co pomaha. A v Luckach takeho aj maju!..

Wendy000

petrina - tak som o nieco mudrejsia, nevedela som o tom, tak skus aj ineho gyn, no v kupeloch neviem ci maju nejakeho takehoto chirurga...
sokollka - aha takto to je super, tak aspon viem a nebudem sa stresovat co a ako, dufam, ze nastavia procedury hlavne vo vode, milujem vodu

petrina

Wendy - presne, nemoze, lebo to moze byt nebezpecne, infekcia a neviem co vsetko este... ale on je bez tak aj proti tomu...
Baby a to v tych kupeloch je aj nejaky lekar co by vedel mi poradit ako napravit stav toho zniceneho krcka maternice? Ci uz zase takych tam nemaju...

sokollka

áno wendy, procedúry ti určuje doktorka, ktorá je priamo v tých kúpeľoch. veď tvoj ošetrujúci doktor predsa nemôže vedieť, aké procedúry tam majú a keby majú voľné. to všetko doktorka so sestričkou ti načasujú konkrétne procedúry.