Gyn. zápaly a kúpele

irga85

ženy tie, ktoré ste boli cez poisťovňu ale patrili ste do skupiny B (čo znamená, že ste si ubytovanie a stravu uhrádzali sami), koľko vás to približne stálo? za odpoveď ďakujem

nurse87

presne tak, v Luckach si ludia maju z coho vyberat a preto sa tam tak radi vracaju... a planujes tam aj ist?... ty si u nich este nikdy nebola, ze?..

snazilkajulka

Musim sa ti priznat nurse, ze som ostala milo prekvapena, ze tolko vela procedur poskytuju :O Myslela som si, ze len zopar procedur ponukaju, ale to mnozstvo ma milo prekvapilo. To je uplne super! Ludia si maju aspon z coho vyberat. Super!

dandiena

Petrina pokiaľ viem, tak doktor tam je stále a je k dispozícií pacientom, keď sa im náhodu niečo stane alebo sa necítia dobre, tak všetko to ten doktor rieši... keď sú na liečebnom pobyte, tak musí byť o nich dôkladne postarané a nemôže sa im nič stať...

EMMMAA

Ano, velmi dobre mi tam bolo Petrina. Lekar tam je akoze kazdy den cez tyzden ale vacsinou k nemu ides len prvy den na prehliadku a potom pocas pobytu iba vtedy, ak mas nejake zdravotne problemy. Ak nemas, tak uz k nemu viac nejdes...

EMMMAA

V kupeloch som bola 4 tyzdne Petrina. Poistovna mi preplatila uplne vsetko (ubytovanie, plnu penziu, lekarsku staroslivost a liecebne procedury). Zaradili ma do skupiny A. Bolo to dobre, ze som tam isla tak na dlhsie. Aspon som si poriadne oddychla...

petrina

EMMMAA - ako dlho si bola? Standartne? Poistovna vsetko preplatila?
wendy - hej hej, som objednana do Brna uvidime