Gyn. zápaly a kúpele

jancaa

@lobata ano? A kedy si tam bola? V ktorom hotely si bola ubytovana? Napis mi aj podrobnosti, som zvedavy typ cloviecika:D:D:D...

ketlenka

perilka aha, no mas pravdu, tak sa ospravedlnujem, ze som sa sekla. no aj tak si stojim za svojim, ze by sa nemalo vela tabletiek a hlavne zbytocnych uzivat!!!

jancaa

@remcike rozumiem ti, ze ta to vyviedlo z miery ale netreba z toho hned robit taku velku tragediu! Co sa tyka tych kupelov, tak aj tu uz boli jedny spomenute, ktore sa zaoberaju aj zenskymi problemami. Skus si pozriet kupele Lucky.

ketlenka

silacka mas pravdu, je to doplnok stravy pri onkologickych chorobach a co sa tyka mojho nazoru, tak nie som vobec zastancom toho, aby sa zena vkuse napchavala len nejakymi liekmi. to uz radsej vyskusat kupelnu liecbu, ked tu viacere napisali, ze boli a pomohlo im to!

remcike

Ach kocky dakujem velmi pekne za podporu. Ano viem ze nie som jedina na svete ktora to ma ale tak bola som trochu mimo z toho.. Urcite ma chapete. Nerobim naschval.
Budem riesit kupele len este nie som rozhofnuta na 100% ze ktore preco zaco naco ako... Ale verim ze nejake kupele na SR najdem na tento moj zdravotny problem. Skusim pogooglit na nete. Niektora z Vas o nejakych nevie?

danecc

Remcike hore hlavu, su aj horsie choroby! Hadam kvoli zapalu nebudes takto pred Vianocami smutna, ono ta to prejde, neboj nic a uz potom si ani nespomenies, ze si nieco take mala!