preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

Colorka

ale ved jasne, nejde mi len o to dochadzanie, ale o celkovy pristup. bala som sa chodit preto lebo mi to bolo neprijemne, ale hold asi nam nemoze byt sympaticky kazdy jeden clovek.
miriarka a ty mas skusenost s nejakym takym dobrym doktorom? ked tak by si mi mohla dat typ, ak teda berie nove pacientky :)

Katty32

Radoslavka a nevieš či berie nové pacientky? Alebo by som si tam mala radšej zavolať, či skôr ísť osobne?

miriarka

colorka a kvoli comu si sa bala chodit aj na preventivky? lebo asi aj podla toho budes vediet, ze ake mas podmienky, ktore sa tykaju hladania noveho doktora :)
presne tak, jemnejsi ako nehovorim ze niektore doktorky nie, ale to je tiez radost na take narazit.

bia554

matinka to je pravda veru, take to prvotne vysetrenie je smerodajne :)
colorka tak skor by som povedala, ze kazda zienka ma nejake ine podmienky co sa tyka vyberu doktorka nie len dochadzanie :)

Colorka

mne by ste veru mohli poradit, co brat do uvahy pri vybere gynekologa. nevadilo by mi ani dochadzanie, ale presne ako tu uz odznelo, dolezite su preventivne prehliadky a na tie som sa do teraz bala chodit, co vam poviem.

matinka

tak podla mna vela spravi aj prva preventivna prehliadka, to uz vtedy vies posudit ako na teba dany doktor alebo doktorka posobi :)

hellkazuza

radoslavka tak ono aj ked chodi zena pravidelne na preventivky stane sa ze sa proste nejaky problem vyskytne, moze to mat suvis aj s oslabenou imunitou alebo tak :) ale teda zhodneme sa v tom, ze aj ja chodim k rovnakemu doktorovi ako ty a som rada :) ale to preco sa hovori, ci radsej doktora muza ako zenu, na to ma zrejme kazda svoj nazor :)

radoslavka

addulaa ale jasne, ved hlavne kazda nech sa rozhodne podla seba. vies co chodim k doktorovi Millymu a mne pomohol aj ked som mala nejake gyn. problemy, takze preventivne prehliadky nezanedbavam :)

addulaa

Radoslavka ale tak to je asi uhol pohladu, v dnesnej dobe to uz nie je az tak ako kedysi ze by sa mlade baby viac hanbili :) Uz si na vybere daju viac zeny zalezat aby boli ok s danym doktorom alebo doktorkou. A chodis ku komu vlastne?