preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

Iveta Michael

Ja som zažila v minulosti jednu lekárku gynekol.mala som 24 a bola som panna..ona akoby to nebrala na vedomie,vyšetrovala ma zbytočne dlho a veľmi bolestivo.Mala som z toho traumu na celé roky a dnes sa neodvážim ku gynekol.ambulancii ani priblížiť!A predtým som bola raz u muža,bol síce strohý ale vyšetroval profesionálne a citlivo. No ja by som išla radšej k žene lebo sa hanbím,proste som taká...no tá hrozná skúsenosť človeku vytvorí blok ale chvalabohu,nijaké také problémy nemám vždy som sa o seba vedela dobre starať,mama ma k tomu viedla..a aj preto neviem čo sú zápaly z prechladnutia,cysty a podobné neduhy.

laskonka111

tak to sa fakt iba hovorí, niektoré moje známe majú práve s mužmi-lekármi zlé skúsenosti a s lekárkami dobré, moja sestra sa dušovala že nikdy nepôjde k lekárke práve kvôli takýmto názorom, raz bola nútená ísť k žene a je u nej doteraz a preč sa nechystá, a je s nou nadovšekto spokojná, hoci dovtedy chodila len k lekárovi
ja osobne preferujem lekárku, k chlapovi by ma nikto nikdy nedostal

Lejla002

Mimochodom, ja som to len pocula :) ja sama mam zenu gynekologicku a som max. spokojna...citliva zena, vybornu atmosferu tvori primeranym vtipom a akuratnou lezernostou...

Inner

Iveta MIchael, ved ja som napisala presne to iste, co Lejla, len inymi slovami ;-)
Ale aj tak som sa osobne so zlymi gynekologmi/gynekologickami nestretla. Iba tu na fore pisali zeny svoje neprijemne skusenosti. Nemam nic proti lekarom ani lekarkam.

sob rudolf

Hm, ťažko povedať. Ja osobne preferujem lekárov-mužov, celé roky mám gynekológa, už od začiatku toho istého a nemenila by som. Potrebujem normálneho chlapa, ktorý je rázny a rozhodný, povie mi alternatívy a zároveň mi poradí, ale nepchá sa mi zbytočne ani do zadku (v prenesenom význame), ani do peňaženky. Je pravdepodobné, že z pohlavím nemajú tieto vlastnosti takmer nič spoločné, ale, ťažko povedať, gynekologička-žena, nikdy.

Pimka

ja mám gynekologičku ženu, a som absolútne spokojná, najspokojnejšia...je jemná, milá, rozptýli ma, vie mi všetko pekne podať,podporiť ma, a vzbudila vo mne dôveru...môžem sa jej opýtať na akúkoľvek drobnosť, dokonca mi odpíše v čase núdze aj na mail, či sms...100 bodov!

Inner

suhlasim s mackou. Vzdy sa najde dobry i zly lekar bez ohladu na pohlavie. Ja som povodne chcela lekarku, no neprijimala uz inych pacientov a odkazala ma na ineho gynekologa, ku ktoremu chodim dodnes. A som spokojna, je profesionalny. Hoci najprv to pre mna bolo zvlastne. Pocuvam casto rozsireny nazor, ze muz-gynekolog sa snazi byt citlivejsi, pretoze nevie, ake to pre zenu je. A naopak, zena-gynekologicka si to vie dobre predstavit a tak sa prilis opatrnym vysetrenim mimoriadne nezaobera. Tak mozno prave z takychto premis to plynie :-)))