preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

isabellawampire

Tak nie je na škodu si prestup k novému doktorovi premyslieť, keďže toto je aj taká citlivá oblasť by som povedala, a jasné, že asi každá by bola rada, keby mala dobrého doktora. Teda čo sa týka mňa, ja už konečne som rada, lebo mne kamošky odporučili doktora Millyho, a ten mi vyhovuje. Ešteže tie moje baby mám, veď ktovie, ako dlho by som ešte zháňala.

Aurina

Tiež som sa sem prišla poradiť, či nepoznáte, alebo neviete o nejakom doktorovi, ktorý berie nové pacientky. Najlepšie v BA niekde :) Ako sa hovorí, niekedy sa oplatí dvakrát merať a raz strihať, no a mne to zatiaľ nevyšlo, preto by som bola rada, keby ste mi dali fakt overené typy :)

Kamka_SL

A kedy k novemu doktorovi planujes prestupit? Ci este si sa pre ziadneho nerozhodla? To ti potom bude asi lepsie, ked pockas uz do noveho roku a potom prestupis, asi aj kvoli vybavovaniu a tak.

domculcencul

Ale zase vieš ako sa hovorí, nevyskúšaš nevieš. A nikto ťa nebude nútiť aby si ostávala pri takej doktorke alebo doktorovi, ktorý by ti nevyhovoval. Hlavne neostať sedieť na vavrínoch, ako moja kamoška. Tá sa zmierila s tým, že je doktorka nevyhovuje a aj tak k nej chodí.

adiinka40

no a uz si si spravila lepsi prehlad alebo obraz, ze koho si asi vybrat :) alebo teda nech aj tebe mamina povie, koho ma a mozes ist k rovnakemu :)

stanienka

kedysi to bolo jednoduchsie nie? mamina povedala, ku akemu doktorovi alebo doktorke chodi ona a bolo :) tiez sme k nemu nastupili, lebo vybavovacky a papierovacky boli hned hotove. teraz aby si zena na to normalne vyhradila nejaky ten cas a zistovala.

Katty32

Veď ako jasné, ale predsa len, keď sa niečo zisťuje a viac žien napíše, že jej vyhovuje taký alebo onaký doktor, tak už si dokážem spraviť lepší prehľad alebo obraz :)

alicka87

Veru, rozhodovať sa a vyberať si je náročné, hlavne v tejto dobe :) Ja ani neviem, čo pri voľbe alebo teda výbere zavážilo u mňa. Asi to, že keď som mala nejaký problém, tak sa stačilo objednať, prísť a riešilo sa :)

olivka1987

To sa veľmi individuálne hodnotí, keď chceš prístup, lebo každej vyhovuje niečo iné. Každá máme iné nároky, čo je pre jednu ok pre druhú to tak nie je a naopak :) Ja si napríklad všímam aj akú majú tí lekári ambulanciu a vybavenie a všetko okolo toho, lebo prísť niekde, kde sa bojíš si aj kabát odložiť asi nie je dobré.

Katty32

Tak mne je to asi celkom jedno, či to bude muž alebo žena, hlavne aby bol v pohode, normálny, chápete ako to myslím :) A to je také, že zisťovať od každej nejaký názor asi by som sa zbláznila :) No a podľa prístupu doktora, ktorého by ste mi tak odporučili?