preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

radoslavka

sammy ale tak nemyslim, ze v dnesnej dobe je to tak ze cim mladsia tym sa viac hanbi :) ale radsej nech si vyberie takeho doktora alebo doktorku len aby chodila pravidelne na prehliadky.

Sammy

Kajomija a ku komu si zacala chodit ked si sa prestahovala? Nebol problem najst niekoho, kto berie nove pacientky? :) Vies ako to byva niekedy je to zlozitejsi proces.

kajomija

karka259 hej presne aj takto to byva, ze zena ked sa stahuje do ineho mesta a ta vzdialenost na dochadzanie je fakt dlhsia, tak je asi lepsie, pokial su moznosti, si najst ineho doktora :) tiez som to tak spravila, lebo by som asi precestovala aj gate, ako sa hovori :)

karka259

Ono to ani možno nie je o tom, že kto ti čo povie, ale aj my keď sme sa sťahovali napríklad do BA, tak som si povedala, že si doktora nájdem tu a nebudem špekulovať dochádzať naspäť do iného mesta. Predsa len tu je viac možností :)

Sammy

Byvalasestra ako moze byt, ale tiez to zalezi na kazdej zene, ze kto jej vyhovuje chapes. Mozno kym su mladsie dievcata a sa nejako hanbia tak chodia na zaciatku najprv k zenskej doktorke :)

byvalasestra

myslím si, že preto sa toto hovorí, lebo mám pocit, že muži vedia byť možno viac citlivejší ako ženy. nehovorím že všetci ale tiež je to o tom komu kto sadne no :)

Sammy

Stanienka suhlasim s tebou. Ono medzi zenami je to take prirodzenejsie sa o takychto veciach bavit a teda si vymienat aj informacie, ktora ma akeho doktora a podobne. To sa mne bezne stava, kedze aj v mojom pripade to bola tak, ze som prestupovala k panovi doktorovi a som za to rada :) To som hned mala kamosky informovat :)

stanienka

dandiena ale ved je to tak, a ono najlepsie sa ziskavaju informacie od niekoho, koho poznas a vies ze ti povie pravdu :) napriklad k tomuto panovi doktorovi chodim aj ja, a mne o nom povedala mamina. takze u nas sa taketo info skor dava ze od najstarsej po najmladsiu, ked to tak mam povedat :D

Sammy

Dandiena presne tak, to je najlepsie, ked ma zena najviac informacii od inych zien, ze si to tak poriadne pozistuje a nie je to len ze jedna pani povedala :)