preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

Colorka

radoslavka a ta stranka je aktualna? ci bude lepsie ked tam zbehnem osobne asi co.
nurse87 okej chapem a co si tak citam, tak ako je to s objednavkami potom a nejakymi vysetreniami, dlhsie sa caka, pripadne co sa tyka cennika to je ako?

nurse87

tiez sa priklanam k nazoru ze muz je lepsi citlivejsi. mam skusenost aj so zenskou doktorkou a veru stacilo mi, takze som rada ze mam pana doktora :) inak ale to je asi vseobecne vsade tak, ze ked si chces overit nejake informacie tak na webe na strankach v pohode najdes co potrebujes :)

radoslavka

colorka tak najlepsie budes mat, ked sa tam pojdes opytat :) ale myslim, ze ano. pripadne skus pozriet aj na ich stranke, zvyknu tam mat popisane rozne oznamy aj co sa tyka prijimania pacientok :)

Colorka

radoslavka hej hej to som pochopila ako si myslela, presne ako si napisala, ked chyba citlivost v tejto oblasti tak, skoda slov.
aha, a ten doktor, ktoreho si spominala, nevies ci berie nove pacientky?

radoslavka

blanche13 tak to verim, to mas riadne neprijemnu skusenost a vlastne tomu ani nerozumiem, ked sa taketo nieco deje, ze ziadna citlivost a podobne.
colorka vies co nizsie som spominala doktora ku ktoremu chodim, a je super :) ale je to tak, sympatie clovek nejako neovplyvnime ale verim ze celkovo to zavazi :)

Blanche13

Rozhodne je muž gynekológ lepší... moja prvá ( nedobrovolna ) prehliadka bola v 24 u jednej staršej gynekologicky v Žiline a bolo to otrasné, veľmi to bolelo bola necitliva a nechcela veriť že som bola panna, čo som bola .. neskôr som sa náhodne od iných žien dozvedela že ona nemá cit v rukách že si občas aj lokne, no a že od nej idú aj vydáte ženy s plačom ? potom som bola ešte raz u nejakého lekára gynekológa v BA dakedy v 90- tich rokoch, ten bol citlivý ale ja odvtedy ma už nikdo na žiadnu preventívnu nedostal, mám v sebe taky blok že nie, proste nie ( viem,som zlý príklad )

Colorka

ale ved jasne, nejde mi len o to dochadzanie, ale o celkovy pristup. bala som sa chodit preto lebo mi to bolo neprijemne, ale hold asi nam nemoze byt sympaticky kazdy jeden clovek.
miriarka a ty mas skusenost s nejakym takym dobrym doktorom? ked tak by si mi mohla dat typ, ak teda berie nove pacientky :)

Katty32

Radoslavka a nevieš či berie nové pacientky? Alebo by som si tam mala radšej zavolať, či skôr ísť osobne?

miriarka

colorka a kvoli comu si sa bala chodit aj na preventivky? lebo asi aj podla toho budes vediet, ze ake mas podmienky, ktore sa tykaju hladania noveho doktora :)
presne tak, jemnejsi ako nehovorim ze niektore doktorky nie, ale to je tiez radost na take narazit.