preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

alicka87

Vieš čo ani neviem či konkrétne vyšetrenia riešim ale skôr sa zaujímam o to, aký je to lekár z profesionálneho a ľudského hľadiska.

mickainka

@matila vies co, co sa tyka mna tak ano. vies podla mna sa zakazdym najde nejaka zienka, ktora ma viac informacii a ze by ti povedala vsetko co by ta mozno zaujimala taka nejaka skusenost a teda ak dany doktor alebo doktorka ma aj svoju stranku tak tam by aj mohol byt pripadny zoznam vysetreni a zakrokov :)

matila

zienky a pred tym ako si vyberate alebo hladate noveho doktora alebo doktorku, tak si zistujete aj ake konkretne vysetrenia robi, myslim to tak, ze ked je nejaky problem, ci ho vie riesit sam alebo skor posiela inde? :)

kikusqa788

tak to je taká doba s tým nič nespravíme. akože verím, že sú ľudia, ktorí to nemyslia zle, ale predsa len pre ten pár je to také no, citlivé. veď to viem porovnať na sebe a manželovi.

adka45

Radoslavka presne ako píšeš ale to môže byť aj ten tlak okolia a rodiny a milión otázok, že kedy už bude potomok. Ale tak toto je super, že sa vlastne venuje predpokladám aj tej mužskej časti problému.

Sammy

Je to ale hrozne fakt, ked sa tie pary snazia a nemozu mat a niekomu sa posmykne napriklad na diskoteke a je to. A preto je dobre aj skrz tuto dobu sa co najmenej stresovat a snad to pojde lahsie :)

radoslavka

adka45 ale je zaujimave zase kolko parov si aj povie, ze pokial to nebude hned tak nevadi a prave opak je pravdou, ze je to pre nich tazke, ked sa snazia dlhsie ako ja neviem rok. ale ano pan doktor riesi alebo sa zameriava na viacero oblasti problemov aj teda aj parom, ktore maju problem mat deti.

adka45

Crocinka tak to máš pravdu, aj ja tak mám niekoľko kamarátok, ktoré sa už dlhšie pokúšajú a nič.
Radoslavka a tento pán doktor on sa venuje aj takýmto párom, ktoré majú problém mať dieťa? :)

radoslavka

dudinka57 tak ja sa ani necudujem, ked sa niektore pary tak dlho snazia ani sa vlastne nedivim, ze by to chceli hned. vies co ja nehladam, uz chodim k dr. Millymu :) crocinka presne mas pravdu, ale tak co uz to je taka doba v tomto smere taka narocnejsia.

dudinka57

radoslavka a kde konkretne co hladas? neviem ci som len neprehliadla ak si pisala :)
crocinka vies co ale ani sa necuduje, kedze niektore zienky to velmi chcu a vlastne ked to nie je aj hned tak vies ako to chodi :)