preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

Katty32

Tak mne je to asi celkom jedno, či to bude muž alebo žena, hlavne aby bol v pohode, normálny, chápete ako to myslím :) A to je také, že zisťovať od každej nejaký názor asi by som sa zbláznila :) No a podľa prístupu doktora, ktorého by ste mi tak odporučili?

klaksima

rozhodovala som sa podla toho, aky ma ci uz doktor alebo doktora pristup k pacientkam. co to som si pozistovala z viacerych stran a bolo :) dolezite je mat hlavne dostatok informacii.

miriarka

katty32 a nemas nejaku kamosku, ktora ma ineho doktora, doktorku ako ty? ze by si vyzistila a porovnala? napriklad tiez som tak mala kamosku, ktora chodila k inemu doktorovi ako ja, a ked mi opisovala aky ma pristup a co vsetko zastresuje, ake vysetrenia a tak, tak som rozhodla podla toho, ze aj ja k nemu prestupim.

ivcaP

Katty32 tak to zalezi aj od toho, ci je jedno ci to bude zena alebo muz. Su zienky, ktorym by volba jedneho alebo druheho vadila :) Takze to je na tebe. Ale najdolezitejsi je a tak ten ludsky a aj profesionalny prostup. Darmo budes mat ja neviem zenu, ktora ta odbije pri prvom nejakom probleme.

Katty32

Keď ste menili gynekológa, tak ste sa rozhodovali podľa čoho, či nový/á bude muž alebo žena? Chcem sa najprv dopredu informovať, že nad ktorou možnosťou by bolo lepšie uvažovať :)

pisticka

Preco sa to hovori? Asi preto, ze chlap v takomto povolani byva citlivejsi si myslim. My zeny sme na seba celkovo take horsie, prisnejsie, menej citlive a chapave alebo ako by som to povedala. Ze je malo zien doktoriek v tejto oblasti, o ktorych viem ze su prijemne a s ludskym pristupom.

lexxa

Veru, zlých skúseností teraz pribúda ako húb po daždi. Tiež som menila doktora, ale preto, že ma ten môj odmietal vyšetriť a liečiť kvôli tejto pandemickej situácii. Nič príjemné, poviem vám.

ivcaP

MartinaZV a ako co ma zly pristup komunikacne, alebo mal nejake vybavenie ambulancie zastarane? Lebo uz aj s tym som sa stretla, kamoska mi hovorila ze menila doktorku, lebo take nastroje z ineho storocia mala alebo co.

terria15

inak to je hrozne citat, ze zeny sa obavaju chodit aj na preventivky, lebo maju takeho alebo onakeho doktora. mna by asi porazilo, stale zazivat nejaky ten stres a teda nie len pred preventivkou ale aj ked je problem tak pred vysetrenim.

martinaZV

Vies co viac menej sa to tak da povedat. Mala som ineho doktora a nebolo to veru bohvie co. Ako nemozem povedat, ze to bolo strasne ale ani dvakrat prijemne tam chodit, ci uz na klasicke preventivky alebo nedajboze ked som mavala aj nejake gyn. problemy. Ty k nemu tiez chodis?