preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

Colorka

mne by ste veru mohli poradit, co brat do uvahy pri vybere gynekologa. nevadilo by mi ani dochadzanie, ale presne ako tu uz odznelo, dolezite su preventivne prehliadky a na tie som sa do teraz bala chodit, co vam poviem.

matinka

tak podla mna vela spravi aj prva preventivna prehliadka, to uz vtedy vies posudit ako na teba dany doktor alebo doktorka posobi :)

hellkazuza

radoslavka tak ono aj ked chodi zena pravidelne na preventivky stane sa ze sa proste nejaky problem vyskytne, moze to mat suvis aj s oslabenou imunitou alebo tak :) ale teda zhodneme sa v tom, ze aj ja chodim k rovnakemu doktorovi ako ty a som rada :) ale to preco sa hovori, ci radsej doktora muza ako zenu, na to ma zrejme kazda svoj nazor :)

radoslavka

addulaa ale jasne, ved hlavne kazda nech sa rozhodne podla seba. vies co chodim k doktorovi Millymu a mne pomohol aj ked som mala nejake gyn. problemy, takze preventivne prehliadky nezanedbavam :)

addulaa

Radoslavka ale tak to je asi uhol pohladu, v dnesnej dobe to uz nie je az tak ako kedysi ze by sa mlade baby viac hanbili :) Uz si na vybere daju viac zeny zalezat aby boli ok s danym doktorom alebo doktorkou. A chodis ku komu vlastne?

radoslavka

sammy ale tak nemyslim, ze v dnesnej dobe je to tak ze cim mladsia tym sa viac hanbi :) ale radsej nech si vyberie takeho doktora alebo doktorku len aby chodila pravidelne na prehliadky.

Sammy

Kajomija a ku komu si zacala chodit ked si sa prestahovala? Nebol problem najst niekoho, kto berie nove pacientky? :) Vies ako to byva niekedy je to zlozitejsi proces.

kajomija

karka259 hej presne aj takto to byva, ze zena ked sa stahuje do ineho mesta a ta vzdialenost na dochadzanie je fakt dlhsia, tak je asi lepsie, pokial su moznosti, si najst ineho doktora :) tiez som to tak spravila, lebo by som asi precestovala aj gate, ako sa hovori :)

karka259

Ono to ani možno nie je o tom, že kto ti čo povie, ale aj my keď sme sa sťahovali napríklad do BA, tak som si povedala, že si doktora nájdem tu a nebudem špekulovať dochádzať naspäť do iného mesta. Predsa len tu je viac možností :)

Textová Inzercia

speediet - obrazok
KETO diéta, z ktorej neschudne aj Vaša peňaženka

Keto diéta SPEEDIET. Kvalitné produkty z Francúzska, z ktorých si určite vyberiete a k tomu on-line poradenstvo.