preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

WonderWoman

Myslim, ze ten komplex niektorych zien z chlapa gynekologa prejde az vtedy ked budu rodit a naozaj im je uz jedno ake pohlavie sa na nich pozera :D

eskii

...mickainka veď áno, to je pravda a aj to tak aj beriem ale mám aj kamarátky, ktoré sa mi čudujú, že mám chlapa. Hneď mi povedali, že oni by nemohli mať, lebo že by sa hanbili pred nim. No mne to príde úplne normálne :)

eskii

...grilda môj názor na to je taký istý a väčšinou ženy, ktoré majú ženy gynekologičky ich majú preto, lebo sa hanbia chlapov. Môj problém to našťastie nie je, mám chlapa :D

grilda05

k tomuto sa tazko vyjadrit, lebo ja som mala aj zenu aj muza a obidvaja boli velmi dobry. teraz mam muza, lebo doktorka u ktorej som bola dlhe roky isla uz na dochodok. no nemozem povedat, ze by bola zle, to vobec nie. ale ani teraz nemam problem. pri vybere som mala stastie.

jesenikovael

Ďakujem babuľky, veľmi ste mi pomohli a ostatné informácie si už samozrejme pozriem aj sama. Ďakujem krásne ešte raz! Pekný zvyšok dňa a víkendu vám prajem

akinom007

To je individualne. Niektora zena sa citi lepsie pred zenou, ina pred chlapom. Druha vec je prax, ludskost, vedomost a skusenosti gynekologa/gynekologicky. Ja som vyskusala viacerych aj muzov aj zeny, teraz mam zenu gyn a som uplne spokojna

dudinka57

Jesenikovael ano, zaobera sa aj neplodnostou, robi aj napriklad komplexne vysetrenie spermiogramu, robi aj vysetrenie priechodnosti vajicok pomocou 3D kontrastnej technologie a ine sluzby. Nechce sa mi ich tu vsetky vypisovat, tak ostatne si pozri na stranke, maju tam vsetko uvedene aj ceny k tym sluzbam, ktore poskytuju.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.