preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

stanienka

@dudinka57 vies co ale ani sa necudujem otazke, lebo podla mna aj zena ak by chcela byt tehotna, tiez by ma zaujimalo, ze ake robi dane doktor vysetrenia a kontroly, len tak pre info, chapes.

kajomija

dudinka57 presneee aj ja k nemu chodim uz nejaky ten rok :) olivka1987 asi na tom nieco pravdy bude a mozno aj tym ze sa o tom tak viac rozprava ze prevencia je dolezita.

olivka1987

Dudinka57 ale co si teraz vsimam tak je vela zien ktore takto riesia zmeny a vymeny doktorov. Zaujimave celkom to sledovat, lebo by som povedala ze kedysi to zeny tak neriesili a ani nechodili poctivo na preventivne prehliadky a teraz je to take zodpovednejsie.

dudinka57

miriarka som sa trochu aj ja zacitala a ano doktor Milly :) tiez k nemu chodim. a ty vlastne hladas noveho doktora alebo teda doktora pre teba? :) ked sa pytas na taketo typy vysetreni?

miriarka

domculcencul prosim ta, neviem ci som prehliadla, ze ktory doktor alebo doktorka robi aj taketo vysetrenia :) toho co spomenula elizabet22 ? brunetka28 vies co suhlasim ale s tym, ze to zalezi na kazdej jednej ako sa rozhodne a hlavne pre koho, predsa len je to taka citlivejsia oblast.

domculcencul

Zampana asi treba viac špecifikovať, že aké oblasti myslíš :) Nie len ale teda preventívky ktoré si spomenula, ale aj 3D a 4D ultrazvuk napríklad alebo odborné poradenstvo v oblasti antikoncepcie, to som aj potrebovala keďže som chcela začať užívať :) Brunetka28 áno aj mňa zaujíma, že ako si na tom s hľadaním teraz :)

zampana

elizabet22 hej to je pravda, ale tak to by som povedala, ze snad vsetky na toto prihliadame pri vybere lekara :) a pana doktora, ktoreho si spomenula, sa venujem akym teda oblastiam? nejaky standard ze preventivky a tak?

Elizabet22

Ale toto presne teraz aj moja kamoska riesila, sa stahovali a okrem zmeny adresy a podobnych papierovaciek riesi doktorov :D Brunetka28 je to tak ako pises, profesional, ktory dokaze vyriesit hocijaky problem, ktory sa zamierava teda na viacere oblasti co sa tyka gynekologie, alebo ako by som to napisala. Ja chodim k dr. Millymu :) No a zatiaľ ti hľadanie ako ide? Si písala, že to aktuálne riešiš, tak reku :)

Majjra

Brunetka28 súhlasím s tebou, profesionál, že ti vie pomôcť pri nejakom vzniknutom probléme a rovnako teda tuto čo žienky spomenuli ľudský prístup, lebo to je v tejto oblasti tiež dôležité. A kde ste sa presťahovali? Keď tak aby sme ti vedeli poradiť.

brunetka28

Matila toto je fajn otázka, tiež to aktuálne riešim, my sme sa sťahovali, takže aj preto si idem hľadať nových lekárov. No a asi podľa toho, aký je to profesionál, či? :)