preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

dandiena

Isabellawampire tiež k nemu chodím a súhlasím, že aj mne vyhovuje. Je to presne len o tom, nejako si pozisťovať informácie, či už od žien z rodiny alebo od kamošiek a potom sa aj ľahšie hľadá doktor, alebo doktorka, kto komu ako vyhovuje.

keity

Suhlas, a neviem preco aj na mna to tak uz dlhsiu dobu posobi, ze hlavne co sa tyka gynekologie, je mi prijemnejsi chlap. Ci je to tak, ze mi to pride citlivejsie, aj pristupom.

erikalahka

Terria15 tak skor, ze ked je nejaky problem, tak ci netreba behat este po dalsich inych lekaroch a neviem co, ale tu by sa to nejako poriesilo.

silvusiq

Tak to je pohľad každej ženy individuálne. Niektorej vyhovuje muž a niektorej žena, to ja nesúdim. Ja chodím k doktorovi a je to super. Aj čo sa týka odbornosti aj nejakého normálneho prístupu to nazvem.

simranka54

tak myslim si, ze kazda zena nech sa rozhodne hlavne tak aby dany doktor, alebo doktorka vyhovoval hlavne jej. isabellawampire tiez k nemu chodim a mne vyhovuje. mala som aj zenu doktorku a jednoducho sme si nejako nesadli. takze ako vravim, kazda by to mala posudit z toho svojho pohladu :)

akinom007

To sa moze len hovorit..je to nezmysel a robia rozpravaju to zvacsa tie tipy zien ktore vseobecne nemaju radi zeny aviac si rozumeju s muzmi. Vystriedala som viac gynkologov aj muzov aj zien a mozem povedat ze zena je lepsia! ale v prvom a neposlednom rade co je NAJDOLEZITEJSIE je ODBORNOST LEKARA!

terria15

erikalahka co konkretne myslis pod slovom komplexne? lebo teda on sa stara vseobecne o rozne pacientky, ci uz tehotne, alebo v pokrocilom veku, dokonca aj o neplodne pary. takze ono ak mas nejaky problem, tak jasne, ze sa ti ho bude snazit odstranit.

bronimira

To by aj mna celkom zaujimalo. Lebo teda co viem, niektori robia komplexne vsetko. Tak to by bolo veru najlepsie, chodit k niekomu, kto sa o teba postara, ze netreba behat kade tade :)

erikalahka

Isabellawampire a on robi rozne vysetrenia komplexne alebo ako to funguje v tejto dobe? Lebo ja zvazujem zmenu k novemu roku, nech mam vsetko na poriadku, ale chcela by som takeho, ktory by ma neposielal kade tade ak by nahodou nieco bolo, chapes.