preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

erikalahka

No ved jasne ale pre istotu som sa chcela spytat :) A kedze si napisala, ze si rada ze si prestupila ku nemu, z akych dovodov, ak teda mozes napisat? :)

Van-ness

Erikalahka vies co to budes mat najlepšie ked tam zavolas alebo teda zbehnes osobne a informujes sa :) Lebo tiez som to tak tusim 3 roky dozadu riesila len som volala v case dovolenky, no co ti poviem tiez si to viem takto zmysliet :) Ale inak vsetko super, som rada ze som k panovi doktorovi prestupila.

erikalahka

Pisticka a nevies ci este berie nove pacientky? Ked by este bral, tak by som sa tam zbehla informovat :) Ale tak to si mala aj lepsie ked si mala informacie od maminy, vies ako ze hned z prvej ruky :)

miskovicka69

pisticka no inak, veď tiež som nebola z tých zodpovedných čo by pravidelne chodili na preventívne prehliadky a skoro som na to doplatila, ale všetko už je v poriadku. lebo som si povedala, že moja pohodlnosť ide nabok a treba to všetko poctivo riešiť.

pisticka

humienka5 suhlasim s tebou :) tiez chodim k panovi doktorovi a za mna top. som aj mala davnejsie nejake zdrav. problemy ale nastastie mi pomohol to dat vsetko do poriadku takze uz je dobre :) a inak ked tak rozmyslam neviem ci som taketo informacie, ked ty pises ze od kamosiek, tak co sa tyka mna som mala asi od maminy :)

zdravienko175

svetlinka ku komu si prosim ta prestupovala? neviem ci som len prehliadla :) ale tak jasne, ono je to asi prirodzena sucast ze ked sa niekto stahuje tak je jednoduchsie zmenit doktora teda ked sa bavime asi o vacsej vzdialenosti :)

svetlinka

humienka5 pridavam sa k tebe, tiez som k nemu par rokov dozadu prestupovala :) super je vazne :) rozmyslam ze vlastne ako som ja mala info, ale tiez od kamosiek, ktore tu uz byvali, lebo teda my sme sa stahovali a tak :)

humienka5

kubita akoze podla mna je to tak, ze ked hladas doktora alebo doktoru, tak si vopred zistujes informacie, ci uz od kamosiek, alebo z webu, alebo teda od inych zien, to je podla mna ok. tiez som to tak spravila mne aj kamoska radila a vidis teraz chodim k dr. Millymu a super je :) no to ci budes vediet nejako porovnat to je asi aj na tebe, podla toho co ocakavas, chapes.

keity

No tak ale pri hladani podla mna nie je tazke si pozistovat vsetky informacie ktore nas zaujimaju :) Ci uz od inych zien alebo priamo od doktora alebo doktorky ku ktorej by sme chceli prestupit no nie :)

kubita

kajomija a prosim ta ku komu chodis? lebo som to tu asi prehliadla :) reku ked uz sa bavite o tom :) aj inak za mna je doktor v tejto oblasti viac ok, neviem mam uz viacero skusenosti za sebou, tak uz viem asi aj porovnat :)