preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

majuskad

@erikalahka no co ako si na tom? uz to mas poriesene tuto zmenu doktora alebo? lebo to co si sa pytala na konkretneho pana doktora co som zachytila tak ano berie nove pacientky, ale tak samozrejme ze je lepsie sa radsej bud ist spytat alebo zavolat :) ale to si myslim ze je bezna prax :)

miskovicka69

isabellawampire napríklad u mňa to bolo tak, že proste od viacerých známych, kamošiek :) taký babský klub to je super :D na takéto infošky D:

bronimira

Isabellawampire nerozumiem a nie je to v tomto pripade nejako jedno? Ked si vezmes, ze kazda sa rozhoduje jednak za seba a tie informacie mozes mat dostupne z kazdej strany :) Ved tiez chodim k panovi doktorovi a to som si aj sama zistovala info a super ti poviem :) Ty sa rozhodujes alebo preco sa pytas ohladom informacii?

isabellawampire

Hrncarka no a ty si tip ale radu na doktorka dostala od nejakej znamej alebo kamosky alebo si si sama nasla informacie? :)

hrncarka

...harpera anoo aj ja k nemu chodim a za mna vyborny doktor, to pokial idem na vysetrenie a mam nejake otazky tak viem ze na ne dostanem odpoved, lebo som prilis zvedava a potrebujem vsetko vediet :D ..takze super ale ano viem proste ze zeny to tak maju ze vedia hned odhadnut alebo zistit ci niekto vyhovuje alebo tak :)

harpera

@bia554 a ty hladas noveho doktora alebo? :) lebo neviem ci si sa tu uz nahodoou pytala alebo ako. ja chodim uz cca 4 roky k dr. Millymu :) lebo som si vsimla ze si sa pytala na dovody ak zena prestupuje alebo meni lekara, ano podla mna je to jedno, je to rozhodnutie na kazdej jednej :)

bia554

Ku komu si prestupila? Neviem, asi som len prehliadla alebo nezbadala :) Erikalahka a tak myslim ze dovod je vlastne aj jedno aky je ci? Hlavne je pokial je zena rada, pripadne je vyhovuje :)

erikalahka

No ved jasne ale pre istotu som sa chcela spytat :) A kedze si napisala, ze si rada ze si prestupila ku nemu, z akych dovodov, ak teda mozes napisat? :)

Van-ness

Erikalahka vies co to budes mat najlepšie ked tam zavolas alebo teda zbehnes osobne a informujes sa :) Lebo tiez som to tak tusim 3 roky dozadu riesila len som volala v case dovolenky, no co ti poviem tiez si to viem takto zmysliet :) Ale inak vsetko super, som rada ze som k panovi doktorovi prestupila.

erikalahka

Pisticka a nevies ci este berie nove pacientky? Ked by este bral, tak by som sa tam zbehla informovat :) Ale tak to si mala aj lepsie ked si mala informacie od maminy, vies ako ze hned z prvej ruky :)