preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

radoslavka

Neviem. Mozno je to aj tym, ze proste lekarov je coraz menej. Mnohi odchadzaju do dochodku a nemaju proste za seba zaskok, tak sa rozhodnu co to este potiahnut

radoslavka

Inak to si vsimam tiez v poslednom case, ze k hocijakemu doktorovi sa vyberiem, tak su taki podrazdeni, nechapem cim to moze byt sposobene

kajka294

Ale tak kazdy lekar by to tak mal mat. Ako chapem aj oni maju zle dni, no v ziadnom pripade by si to nemali prenasat na pacientov. Ved ti kolko krat su doslova vyplaseni, ked maju ist k doktorovi, ze to uz duplom potom dobrotu nerobi

Elizabet22

Podla mna budes rada. Ako viem, niekedy je tam zatazko sa dostat, lebo ma plny stav, ale oplati sa si pockat. Tiez som menila gynekologicku, hlavne teda kvoli nie moc dobremu pristupu k pacientkam

Van-ness

Erikalahka tak to je super :) Hadam sme ti aj pomohli a poradili co sa teda tyka hladania :) Tie prvotne prehliadky su fajn, to je ale podla mna taka bezna prax ze sa to robi aby doktori vedeli ze co a ako.

erikalahka

Majuskad ano vies co bola som sa tam informovat tak dobre :) Vyzera ze moje hladanie je na konci, co sa samozrejme tesim :) Uz ma bude cakat len ta prvotna prehliadka :)

bronimira

Terria15 ha ha tak samozrejme ak mas dobre kamosky :D Ale jasne to som na odlahcenie kazdopadne kazda mame ine naroky, kazdej vyhovuje nieco ine takze zaklad je aj vyberat podla seba :)

terria15

miskovicka69 jooj na jasne presne tak :D kamosky v tomto vedia dobre poradit a ked ich mas viac a kazda ma ze z kazdeho nieco ti povie, to sa vie clovek aspon zorientovat.