preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

grilda05

Tak zjavne to nie je pravidlo, mala som dobru gynekologicku, skusenu, ale prestahovali sme sa, potrebovala som si najst niekoho blizsie, a ta moja navyse uz sla na dochodok. Pre niekoho to moze byt zvlastne, ked ma ist na prehliadku k muzovi, mne to pride take prirodzenejsie :D

majuskad

ale je to to take zvlastne, ze uz viackrat som pocula aj od kamaratok, ze im je lepsie u gynekologa, co mi pride taky paradox. clovek by cakal, ze zena sa bude k tebe spravat inak, citlivejsie. no aj u mna je opak pravdou. takze prec od takych rozhodne, naco sa stresovat este aj u doktora :)

cicilka

Katty32 dala som sa preradit k Millymu v Ruzinove. chodim sice na gynekologiu len raz rocne, ale aj napriek tomu potrebujem, aby vsetko prebehlo ako ma pocas vysetrenia, lebo zlych skusenosti uz mam za sebou viac nez dost. hladala som lekara, ktory svojho pacienta nebude brat len ako dalsie cislo v poradi. predtym som mala taku, ktora nas tam brala ako na beziacom pase, spravala sa necitlivo a arogantne, nemam to rada, chodila som tam vyslovene s nechutou.

majuskad

tiez som toho nazoru, ze by clovek mal mat lekara, ktory je v pohode po vsetkych strankach. mne trvalo dlhu dobu, kym som nasla niekoho, kto by mi vyhovoval aj vzdialenostou aj pristupom. kazdy sa k pacientovi spravat nevie a podla mna je to dolezita vec. niektore zeny si povedia, ved to je jedno, aky je, dolezite je, ze ma vysetri. mne to teda jedno nie je, potrebujem mat osetrujuceho, ktory sa sprava ohladuplne. to je proste zaklad.

cicilka

markaraa no, je to najjednoduchsie vyriesit takto, ale ked mas nejake vyhrady a nieco sa ti nepaci, tak nie je dobre zotrvat na mieste, kde ti to proste nevyhovuje. a to tak plati vo vsetkom. treba urobit zmenu. mne uz sa stalo, ze mi viackrat nevedela moja predchadzajuca gynekologicka pomoct s problemom, tak som si povedala, ze jednoducho pojdem k niekomu inemu. zdravie je len jedno, netreba nic podcenit a potrebujem niekoho, kto vie, co mi je a ten problem aj vyriesi.

LucydB

katty ked to je problem pri mnohych to je darmo...tazko o tom vobec pisat, debatit, lebo s tym nevieme nic urobit...jedine co mozeme tak najst si niekoho kto ti bude sediet...ja chodim do sukromnej ambulancie...a teda nehanbim sa za to...vyhovuje mi tam ako pristup tak aj vybavenie maju dobre...ze nemusim skrz rozne vysetrenia kade tade chodit...

markaraa

Julisa mal mal, to je zaklad aj pre mna. Len keby to clovek vedel este predtym ako k niekomu ide. Ja automaticky som isla tam kde mamka chodila, lebo som si povedala ze ved ked ona uz roky chodi asi to bude OK, ale mne to nesedelo u jej gynekologicky.

Katty32

Cicilka a ku komu momentálne chodíš? Lebo toto je problém ale aj v mnohých iným mestách, nielen v BA ako mám ja skúsenosť, lebo to aj kamošky mi z iných kútov Slovenska píšu, že zdravotníctvo je problém no po tejto stránke.

julisa12

cicilka toto sa stalo raz kamoske a ked mi to spominala, ze jej zenska proste len rychlo rychlo, tak som len kukala...podla mna takyto lekar ma venovat dostatok casu pacientke, aby ju aj dobre vysetril, ale aj oboznamil so vsetkym...

cicilka

tanicka moj nazor je taky, ze kazdy lekar ku ktoremu chodim by mi mal vyhovovat, myslim, ze kazdy mame rozne naroky a teda pre mna je podstatne to aby mi venoval dostatok casu a to teda bez ohladu na to, ci ide o ortopeda alebo gynekologa, proste nechcem aby ma niekto vybavil len tak pomaly medzi dverami, to ma vie nahnevat