preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

dudinka57

mozno niekedy podla znamosti :D tazko povedat. ale to uz muselo byt fakt vazne zle, ked to zaslo az do takeho bodu, aby ste sa museli odtial spakovat obidve. to je na nervy.

grilda05

Ani mi nehovor, moja mamina nas raz odhlasila od doktora obidve a len kvoli sestricke. bola hrozna a arogantna. to clovek proste nema chut tam ani ist. sa divim, ze taky dobry doktor a vybral si taku sestricku :D fakt by ma zaujimalo, podla coho to vyberaju.

pisticka

pravdaze, ved to je jasne, ze sa to raz za rok prezit :) to zvladne kazdy. mne inak napriklad dost zalezi aj na tom, ake su sestricky, lebo to tiez niekedy nerobi dobrotu, aj ked je doktor fajn, ale taka nervozna a neprijemna sestricka vie tiez poriadne zneprijemnit den :D

mamarta2

- keity, tak to skutocne uz zalezi od tej danej zeny, ako velmi je ochotna dochadzat. ja nemam problem aj s vacsou vzdialenostou ist, ak viem, ze bude o mna dobre postarane. myslim si, ze kazda normalne uvazujuca zena to tak ma. a samozrejme, ak ma moznost dopravit sa kdekolvek.

keity

Dudinka57 tak myslim, ze normalne to nie je, treba vtedy jednoznacne vyhladat niekoho ineho. Len co v takom pripade, ak zena nema nablizku niekoho takeho schopneho, ku komu by sa dala preradit?

dudinka57

grilda05 v tomto s tebou suhlasim. je uplne jedno, ci je to zena alebo muz, zalezi len na tom, ako sa ten clovek k pacientovi chova. ja neprajem nikomu takeho doktora, akeho som mala pred par rokmi. ak aj mal niekedy dobru naladu, tak som to, zial, nevystihla ani raz. to uz co je, ked sa dospela zena pomaly boji svojho doktora.

grilda05

Pisticka no ono su to vacsinou len obycajne predsudky, nicim nepodlozene. Ja osobne by som uz k zene asi nesla, aj ked som predtym mala gynekologicku a bola fajn, ale zvykla som si takto. Som si ista, ze aj zeny vedia byt odbornicky, to proste zalezi len od cloveka a jeho pristupu, nie od pohlavia.

pisticka

no velakrat sa zeny boja prave preto, lebo si myslia, ze im mozno muz tak nepomoze, ako zena, ktora je "na tom rovnako". ale to vobec tak nie je, natrafila som na takeho odbornika, ktory sa rozumie viac ako niektore gynekologicky v mojom okoli, cize to je velmi obmedzeny pohlad podla mna.

kajomija

vela ludi ma voci muzom gynekologom predsudky, ja si myslim, ze celkom neopravnene. neverili by ste, ale este nevyhynuli muzi, ktori sa k zene spravat vedia :) zeny takisto vedia byt castokrat necitlive, moja predchadzajuca skusenost hovorila za vsetko. chodim k muzovi a teda nemenila by som.

youyouyu

www.blogsandarticlesed.com
he then shot a very last-spherical 76 on the carmel, ind., path on wednesday to finish in a tie for 2nd with a 4-over 220, 4returned of winner john marshall butler.i played super,” daly ii advised the indianapolis megastar. “itd had been cool to win, however i still have time. just a couple horrific 3-putts each days, however apart from that i played incredible.