preco sa ovori ze gynekolog je lepsi ako gynekologicka

alicka34

asi len treba vediet, kde hladat:) pripadne dat na odporucanie niekoho, komu doverujes:) tiez som to tak mala, kamaratka mi poradila pana Millyho a nelutujem vobec, ze som presla k nemu. ono takto sama tazko zistis, kto je dobry a kto zly, pokial nema nikto z tvojich znamych nejaku skusenost.

lompaska

a ku komu chodis teraz? kde byvas vlastne ak sa mozem spytat?:) ono je to fakt tazko vyhoviet uplne vo vsetkom. takych doktorov je ozaj ako safranu.

alicka34

tiez som mala problem najst niekoho normalneho velmi dlhu dobu, neboj sa. najprv som mala zenu, ta bola fajn, ale nevyhovovalo mi zase to, ze nemala dostatocne vybavenu ambulanciu. na urcite zakroky som musela chodit inam, a to bol pre mna problem.

nechalicka

no akoze co sa doktorov tyka, tak ja mam v tomto asi stastie, lebo odjakziva sa stretavam len s takymi, ktori mi vyhovovali uplne po kazdej stranke.

nurse87

no ved jasne, uplne chapem tvoje rozhorcenie. clovek si cely zivot plati zdravotku a v podsate sa mu vobec nedostava takej zdravotnej starostlivosti, aku by si realne zasluzil. ale tak zase cest vynimkam, pretoze su aj dobri doktori, ktori toto beru uplne inac a totalne buraju myty:)

Diarra6

No ked som ja cakala pol dna v cakarni a aj tak som sa nevybavila absolutne, neprisiel na mna rad, neosetrili ma, dokonca ani na poobednu do prace som nestihla prist, tak som si povedala, ze dost. Dovi, to sa neda takto fungovat.

alicka34

no toto je inak celkom vyhra, ked natrafis na niekoho, kde sa dlho necaka a vezmu ta hned. malokedy sa s niecim takym clovek stretne.

nurse87

no ja mam presne taku skusenost s doktorom Millym, pri nom som si tak uvedomila, respektive vysvetlil mi, ako velmi je dolezite nezanedbavat pravidelne prehliadky, dal mi v podstate taku prednasku, co vsetko sa moze stat a tak, takze mi vlastne takpovediac otvoril oci:)