Aku sedacku?

jajka001

na sest riadov? ved to sa absolutne neoplati :D strieborny riad neviem, ja mam nejaky specialny a ten do umyvacky ist nemoze - dalsi dovod preco umyvacku nemat :)

lost

Este ma napadlo, da sa strieborny riad dat do umyvacky ?
(celkom ma laka kupit si takyto ULET :D )
(musi to byt perfektne, privitat navstevu takym niecim :D )

pocet osob 1 kus :)

rozvod tam je, ale len na 1 zariadenie, cize asi na to bude treba zavolat vodara nejakeho ?
lebo ak zacne tahat pracka naraz s umyvackou, ci ten privod vody uzivi obe naraz..

ale wow, ak tam pojde taka mala umyvacka (na 6 riadov ako pisu, neviem co tym myslie, ak len 6 tanierov tak stale OK), tak to bude perfektne :)

jajka001

jasne, voda z pracky priamo do sifonu.
bibi, kazdy mame nieco :) som si ta predstavila ako tu pani z reklamy kde sa odraza jej tvar v tanieri :)) ale neumyvas to pod tecucou vodou ze? to by bola brutalna spotreba

bibi123

jajka001_-musi byt tak cisty, aby som sa v nom videla:O))) som psychicky hakliva na to, co si davam do ust a na co si davam na tanier(v restikach mi to moc nevadi, co oci nevidia, srdce neboli:O)))), takze neumyvam ako lost, ze vsetko namocit a naraz umyt, ale pekne po jednom, dost plytvam jarou, takze asi minutu trva, kym sa mi z taniera prestane chrlit pena:O)))
lost, najprv by si si mal spravit rozvody vody na napojenie pracky, umyvacky, aby si nemal hadice v umyvadle, ktore s oblubou vyskakuju a po prani si musis aj umyt dlazku:DDDD
hej, pod umyvadlom sa nachadza syfon, tazko povedat, ci sa to da nejak riesit, aby tak nezaberal priestor, umyvacku kupuj podla poctu osob, nema zmysel kupovat velku pre 6clennu rodinu, staci Ti taka, ako mame my so sirkou 42cm, pracku tiez mensiu a zmesti sa aj ta aj ta...

lost

Alebo tuto lanejsiu variantu:
-odkaz odstránený-

ktovie aky rozdiel robi to jedno pismenko :D
popis maju rovnaky, ale na to za 500 treba cakat 2 tyzdne :D

lost

To umyvadlo je v takej klasickej vyske.. pracka by potrebovala tak 80-85cm tusim, to by mozno aj islo.
videl som nejaku pracku ze ~82cm vyska 47cm hlbka?! a ~60cm sirka.. len tam idu aj nejake trubice pod tym umyvadlom :D

Tak umyta tanier.. staci 2-3x pretriet napr v (proti)smere hodinovych ruciciek a je cisty, ci nie? :D
alebo 3taniere/minuta :D tak 20 sekund, teda pokial nie je extra spinavy...

Hm, a co takto toto:
-odkaz odstránený-
vysku ma taku, ze by sa MOZNO aj zmestila pod kuchynsky drez, cize by to bolo tak ze mini umyvacka, vedla toho vstavana pracka, vedla toho rura/sporak :D taky panel vsetkeho all in one :D

bibi123

no nie je pracka ako pracka, mam fenku, co mi kazdy polrok kramuje, takze nosi menstruacne nohavicky a elektrolux to za ani asistencie vanishu nevyprala!!! Tato Boshka mi vypere vsetko, nezostavaju ziadne flaky!!! a to je myslim, ze najdolezitejsie... moja Boshka sa otvara z predu a nikdy sa mi nestalo, ze by sa pri otvarani vyliala voda, dokonca sa mi zda, ze je na vodu setrna-vraj ma nejaku funkciu, ze si sama odmera, kolko vazi pradlo a podla toho si naplni vodu a vyhoda je, ze mi ukazuje, kedy dopere, takze priemerne to trva aj s predpieranim 2hod 45min, ja si zatial mozem zdriemnut, zbehnut na postu, na urady, obed a viem, kedy sa mam vratit...
inak minule sme sa o tom s maminou rozpravali a ze najlepsie boli tie pracky pred 20rokmi, super prali a nekazili sa...
a s tou umyvackou:O) 5 tanierov za minutu? To si nejak prehnal:DDD ja tanier umyvam tak minutu-dve, aby bol cisty... umyvacka Ti zas do priehladna umyje pohare, co sa ligocu a to rucne nespravis... zachod a kupelna oddelena chodbou? To je nejaky nestandard, nie? tak skus nejak pospekulovat, ibaze by si dal umyvadlo vyssie a pod neho pracku, v akej je vyske?

lost

jajka001_
dobry fakt, hento ze mi zatopi dlazku :D
tam si potom musim zabezpecit nejaky evakuacny plan :D (teda pre tu vodu, nejaky lievik alebo co, do coho by to natieklo lievik > kybel...)
a niekedy to umyvacka neumyje najlepsie :) hlavne pribor, obcas tam nieco zostane, ak to bolo zaschnute..

napr rodicia kupili packu prd 3-4 mozno 5 rokmi tiez do 8000-10000 sk a tiez funguje v pohode :) a to perie pre 4 ludi :D

ale najlepsie boli asi tie stare, ked babke drzala pracka 20-25 rokov :D