Aku sedacku?

dagmar12

ja sa vam pochvalim kuskom co som kupila drevona.sk :D sice nie do obyvacky ale do takej priechodzej izby ktoru sme prerobili na taku hernicku. takze sa to tam hodilo, a pekne sme vyuzili nevyuzivane priestory v dome.

ivanuska265

keby bolo po mojom, vyberam velmi zaujmave tvary ktore nie kazdeho napadnu, vtomto ma ale manzel brzdi. v e-shopoch je tolko zaujmavych sedaciek, ale vela ludi kupuje len taku tu klasiku, jemne farby, hranate tvary. ja by som sa vela krat stymi farbami pohrala :)

Kulina

ako podla toho aka sa komu hodi :) mne sa tiez rohove velmi pacia ale zial ku mojim priestorom by to neslo. musela som tak ppohovku a kreslo zvlast :) ale i tak som spokojna. kupovala som ju vtedy so sconto. ak hladas napady tak tam su pekne :) :)

Darla

my mame rohovu a nemenila by som. vsetci sa pohodlne rozvalia, je to parada. A brala by som opat od sedaciek beta, aj sucasna je od nich a sme spokojni

mala_sova

kupovala som teraz rohovu hnedu sedaciu supravu. zalezi aj podla obyvacky. ja ju mam dost velku, takze som mohla tu sedacku mat taku mohutnejsiu. inak momentalne skor jednoduche pravidelne tvary.

simona64

Alexa12, napis viac o sebe, ze aka velka obyvacka, ci mas deti alebo domace zvieratko. To su veci, na ktorych celkom dost zalezi ked si vyberas sedacku. Dalsia vec je potom farba a veci ktore suvisia s dizajnom obyvacky. My mame zatial len 2+1 z ikei, byvame len s priatelom, ale uz dlho mam vyhladnutu jednu rohovu sedacku, co povies sedackyphase.sk ? Este potrebujem setrit, ale velmi ju chcem :) mozno ked bude rodinka, tak to bude stat za zvazenie, aj ked potom idu peniaze do inych veci :D

Alexa12

ja zhanam novu sedaciu supravu do bytu a tiez neviem co sa hodi a co nie. pripadne aky tvar je teraz v mode :( a hlavne kde ju kupit aby bola aj za dobru cenu

Lukas B.

Zaujimalo by ma ako ten pan z Lamparne dopadol, kedze sa to dostalo az na Najvyssi Sud. To je hrozne ked takuto vec musia riesit az tam. Zistil som ze je viacej takych ludi, co maju problem s firmou EuroSofa. Vsetkym zamietaju reklamacie len na zaklade fotografii a kludne si predavaju dalej. Bol by som rad, keby sa o tom dozvedelo co najviac ludi.