Aku sedacku?

lost

k tje pracke, musi byt vstavatelna (cize je tam len cca 59-60 na sirku, 57cm priblizne na hlbku, vyska je 85cm co je ok. proste totalne polena pod nohy (obmedzenia v rozmeroch) :D

lost

No ta vstavana skrina je teda naozaj dobra volba :)
Vela ludi mi ju odporucilo, len neviem kam ju dat :D
kedze izba ma cca 3,5x3,5m
Mozno by vedeli poradit priamo v predajni, kedze s tym maju skusenosti, len ma to tak prednezbe zaujima, co ak v je v "ceste" radiator, co urobia? a na druhej strane su dvere, cize tam by mohla byt hlbka maximalne 55cm (co mi nevadi, len ako to bude vyzerat), je tam este jedna stena, ale ta ma len 200cm (a potom dvere), cize neviem ako TO bude vyzerat :) ci to je dobre tahat az k dveram, alebo nie.. cize len dve moznosti, 350cm stena s radiatorom alebo 200cm stena hranicna s dverami, tne radiator, to su len dve trobice,hore a dole.. (aspon myslim, hore by ist nemali)

bibi123

pracku by som si vybrala od znacky boch-mam s nou velmi dobre skusenosti, nie je ani taka draha a pri 40stupnoch vyperie vsetky skvrny a netreba ani vanish:D neodporucam elektrolux pracku
postel, ja by som kupila www.jvpohoda.cz v bielej lakovanej, teraz je to velmi moderne... a na to nejaky kvalitny matrac-napr. od dormea-tam si tiez treba pytat extra zlavy...
skrinu-odporucam jedine stavanu-mne ju robili pred tyzdnom www.malcom.sk
davala som si biely dub v kombinacii so zrkadlami-aj ked tie uz teraz nie su v mode, ale opticky zvacsia izbu a tiez z praktickeho hladiska sa mozem pri obliekani vidiet cela:D a nie je to ani drahe cca 700eur, zavisi od velkosti steny, kde bude skrina stavana

dobra vila

Co sa stahujes? :D
Tu pracku som iba letmo prebehla... si sam? Lebo to ti bude tych 7kg asi vela... zbytocne budes plytvat vodou... A ked triedis saty /takze ich peries separovane podla farby, napriklad cierna, biela, farebne svetlejsie, farebne tmavsie, uteraky zvlast, chapes :D /. Tak tych 7 ti este stale bude vela.
Ale ked niekto perie tak, ze sa mu za tyzden nakopi pradlo a ruci ho dnu vsetko naraz, tak budiš. Aj ked by ma potom zaujimalo, ako tie veci budu bez triedenia vypadat.

Co sa postele tyka, to manzelsku, ci samostatnu? Skus nejaku s uloznym priestorom, to sa zijde vzdy :D.

Skrina? Nvm... zabudovana, vlastnym sposobom navrhnuta. hm?:D

lost

No prave som dnes objdnal z ineho obchodu :/
par hodin a mozno by som aj odtial zobral
(len mne islo o okamzity odber)

ale tento obchod z CR sa mi paci, maju tam dost pekne sedacky... (zopar by som aj zobral odtial :D len to uz nemam kam dat)

ale inac dik za tip ;)

takto by mala vyzerat co coskoro pride:
i54.tinypic.com

a teraz narocnejsia uloha, aku pracku, aku postel, aku skrinu? :D
ja sa v tom nevyznam :)
a na vsetko treba cakat a to nemam rad :D a zohnat nieco normalne je dost narocne tak "instantne"..
pracka:
www.tpd.sk
(neviem, ale zo susickou neexistuje ziadna v pohode)
ja neviem, ale su tam aj o tri krat lacnejsie a rovnake funkcie, tak v tom chaos :)
vyzna sa niekto ? :)

bibi123

lost, odporucala by som www.jvpohoda.cz
kvalitny taliansky nabytok, paci sa mi tam viacero kuskov, my mame bielu kozenu sedacku typ ako luxory-kupena asi 3roky dozadu, s panom sa dohadujes na cene, urcite Ti nieco spusti a dovezie Ti ju myslim zdarma na Slovensko... My sme u zneho kupovali aj stol, stolicky, nabytok a zatial velka spokojnost...

lost

A este som zabudol na detail :D
Ze musi byt ihned k odberu :)
(teda do 3 dni napr)
To je ta najnarocnejsia vec z toho..

lost

Obyvacku, a funkciu ma plnit asi takuto:
Aby som si sadol a mohol v nej pozriet celu seriu Godfather, alebo Star Wars :D
Pojde "pred" stenu ktora ma 345cm, cize preto neviem ako siroku na nu nacapit..
Farba stien a parkiet su svetle (steny take lahko orange), tak sedacka asi tiez svetlejsia ? Cenovy limit povedzme tak do max 3333 eur, ale idealne 999 az 1999 eur :)

bibi123

lost-nerozumiem reci Tvojho kmena:O)))
najprv nam ujasni-chces sedacku do obyvacky, alebo do izby, kde ma plnit funkciu postele(pripadne do izby, kde chces prijimat navstevy a ci ma byt roztahovacia alebo obycajna)? Farba? Cenovy limit? Farba stien? a my Ti uz hodime linky na presne typ sedacky...

lost

A od koho?
Rozmyslal som bud eurosofa, topsedacky, alebo msj..
cenovo to ide takto chronologicky.
este velmi dolezity udaj, stena je dlha tre a pol metra, je lepsie tam hodit bezny dvojsed v okoli jeden a pol az dva metre, alebo nebat sa tam hodit take eLko co by pri balkonovom okne malo jede na pol metra na "leh", ktory je siroky necely meter a potom na neho napojeny dvojsed ktory ma takmer jeden a pol metra, cize dokopy by to bolo ze okno vedla aspon 30-40cm priestor pre radiator a prudenie vzduchu, vedla sedacka o 2,5m a vedla tak 50cm priestor, potom dvere a potom 10cm nic a potom konecna stena..
(neviem ci sa to da pochopit z takehoto popisu :) )
cize optimalnu velkost, inac nic ine ako sedacka, stolik maly, stolik pod tv, tv, rohovy pc stol, pc v izbe nebude..