Aku sedacku?

denanusa

Mám kamarátku, čo dlho podnožku ani nechcela, že je to zbytočne. A pred pár týždňami mi volala, že či niečo nechcem, že si ide objednávať :D To niekedy človek musí prísť sám na to, že čo by mu bolo najlepšie.

sklaninka

nebyva to ku kazdemu, vyzeram teraz pohovky a kresla, lebo by som chcela co mame hostovsku izbu tak ju trosku ozivit a narazam aj na take co su ako set, ale aj na take, co samostatne a dobre je to, ze vlastne ked mas samostatne vies si farby nakombinovat ;)

wudia

Demza tak co sa tyka kresla ako usiak tak tam podla mna problem nie je, to je pohodlny typ, ale dobre je ked je k nemu hned aj podnozka.

demza

Danielka nerozmýšľala si nad tým ísť pozrieť po predajniach a poskúšať si ako sa v nich sedí? Lebo o to ide aby kreslo bolo pohodlné, aby sa dobre v nich sedelo, večer s knihou a tak ;)

danielka216

stracenka je nieco na co sa treba pri kresle zamerat? Ze na co si dat pozor? Lebo teda chcem aj ja, len vyberam skor podla farby a co sa mi na oko paci a neviem ci mam viacej nejako na sed alebo na co dbat?

stracenka

Áno, to sa aj mne páči, mne tiež takto padlo kreslo do oka, keď som videla v telke, ale to podľa mňa nič zlé na tom nie je, že sa takto necháme inšpirovať, veď o tom to je, urobiť si radosť, skrášliť proste interiér, nie?

lilinida

...boli sme u Kondelu na predajni, maju v Novych Zamkov a v Bratislave vypredaje este do konca mesiaca, tak sme si kniznicu vybrali. Uz aj stoji v spalni, akurat som si sadla, ze idem triedit knihy, ze ako ich kde dam. Mam teraz take male Vianoce.

evicita

miriamma my dokazeme aj poriadky narobit ze ked nieco chceme...som na tom podobne, ked nieco chcem tak proste to tak kadejako dokazem doma prestahovat, len aby som dosiahla svoje... :D

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.