Aku sedacku?

dadusdus

Posielam ti obrázok akú si vybrala moja svokra pred pár týždňami, je smaragdová, naživo je tá farba ešte krajšia.

patrici77

akej farby mate sedacky? mate niektora napriklad modru alebo horcicovu alebo nejaku taku?
lebo co si vsimam teraz skor ludia volia neutralne, take sive a podobne, ale prijala by som inspiracie aj na nieco zaujimavejsie :)

marinina

MATKA010 - Napríklad pohovku do detskej izby jednej, čo máme ako hosťovskú, tak tú sme objednávali. S tým som nejako vedu nerobila, ale posteľ a sedačku, to sme boli osobne.
To musím prísť, vidieť prevedenie, farbu, vyskúšať si, bez toho by som nekúpila.

stracenka

Tamarka, keď vyberáš posteľ, tak máš väčšinou odporúčané, čo by bolo vhodné, že aká výška. Pretože tam ide aj o to ako je rošt nízko v tej posteli, tak aby to bolo optimálne.
My keď sme vyberali u Kondelu, tak na eshope som si napríklad aj toto hneď pozerala, tam ti aj píšu, že aký matrac sa odporúča.

tamarka78

Vy ste si aj boli nejako zvlast pozerat matrace ked ste kupovali postel bez? Myslim do takych tych latkovych posteli? Ze aka hrubka by bola akoze vhodna?

kolacikova

..osobne osobne, to by v tomto som cez muža neprešla, že by som objednala..toto je vec, ktorú musí vidieť a vyskúšať si..pružinové matrace sú tam, ale to je dobré, lebo oveľa viacej takéto vydržia ako keby to boli penové..

lulina_majerova

niektoré veci napríklad nemám problém objednávať, že cez net kúpiť, ale posteľ to podľa môjho názoru je lepšie ísť osobne.
Na internete, eshopoch si môžeš pozrieť, si porovnať a treba ísť kuk. Tiež som si vybrala u Kondelu v eshope, ale potom som kukla, kde majú vystavenú aby sme sa išli pozrieť, či by nám sedela, či sa nám bude páčiť, vyhovovať.