Aku sedacku?

lost

Aj ten ich pristup v EUROSOFA bol dost divny..
Ked som tam prisiel, tak ta panicka na mna pozerala ze "A ty tu akoze co chces?"

Ta firma bola uz aj v lamparni kde jeden muz kupil sedacku za 4000eur a totalne sa znicila..

Byt v takej situacii, opakovane by som ich otravoval s reklamaciami a relefonatmi (rozne emaily rozne cisla) a nevahal okamzite kontaktovat SOI a zaroven najst viac ludi co maju podobny problem a hoci aj hromadnu zalobu na nich.. lebo NIE JE MOZNE aby koza vydrzala len par mesiacov, to nie je mozne ani keby som chcel..

Lukas B.

Chcem upozornit vsetkych citatelov a prispievatelov, aby v ziadnom pripade nekupovali sedacie supravy od firmy EUROSOFA. Vacsich podvodnikov som este nevidel. Kupili sme si tam sedacku, ktora nebola zrovna lacna(2400e). Koza sa uz po par mesiacoch zacala praskat a to ani nehovorim ze nam dodali supravu ktora bola vyrobena z dvoch uplne rozdielnych odtienov koze. Reklamacia nam bola zamietnuta s odpovedou, ze to je znamka bezneho pouzivania. Na email uz neodpovedaju. Musime tam zajst osobne. Ak ani to nepomoze tak sa budeme musiet obratit na SOI. Viac info poskytnem na uvedenom maili (lbbajlo@gmail.com)

lost

Podla coho vybrat zavesy (aj zaclony), nejake napady? :)
Pokial su steny take svetlo oranzove (pomarancove alebo tak nejak) ?
Sedacka taka svetlo kremova (nie biela, nie kremova, nieco medzi) a parkety svetle..
Co by ste tam dali? :)

lost

Ono by sa to mozno aj dalo nejakou sikovnou penou, alebo niecim odvibrovat, len ktovie ako by sa tam zachovala pracka ktora nie je urcena na vstavanie, ci tam ma inu konstrukciu atd

Deee

som sice uplne mimo debaty, len si prosim vas nedavajte vstavanu pracku pod linku...je to hovadina...jednak narusite statiku celej linky, lebo pracka ked zmyka vytvara trasenie (kazdemu jasne), chtiac nechtiac sa vam po case zacne rozpadavat cela linka, plus neprakticke riesenie napr zhora plnenych pracok ani nehovorim, spredu este ok, ale videla som zabudovanu zhora plnenu...katastrofa na obsluhu...ozaj nie a ked sa nahodou pracka pokazi a vytecie, mate v keli celu kuchynu...

lost

A tuto nevstavanu by sa dalo hodit pod linku? alebo podla toto kam sa sype prasok? snad niekde tam spredu hore.. :D
potom by to bolo super, a hlavne ak len 47cm hlbka, tak by som ani nemusel pilit tie vodovodne trubky :D

bibi123

asi to je to, co mam ja, ze pracka si prisposobi mnozsto vody podla vahy pradla. Vyzera dobre a garantujem ti, ze Bosh dobre perie...:DDD a je to presne tak das zopar klikov(podla toho ci aj predpieranie, machanie),das do priehradok prasok, v strede je priehradka na avivaz, aby pradlo pekne vonalo, nastavis stupne a start...

lost

Spotrebu to ma zevraj 39l co je fajn, 5,5kg pradla je tiez fajn.. No u mna bude vsetko fajn, kedze bude prat len na jedneho cloveka :D
Hlavne aby som to musel co najmenej usmernovat.. Proste 1-2-3 kliky a nech to robi svoju pracu :)